Doum sonras ikoluundan hep birlikte kurtulalm

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve symslow tarafından 14 Haziran 2009 başlatılmıştır.

14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : symslow
  1. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bilenler biliyor zaten 88le hamiş kaldım 115le doğuma gittim eve geldiğimde 108dim 25 gündür diyetteyim ve 100 kloyum ama sağlıklı diyet yapıyorum öğün atlamıyorum ekmeği kıstim ve bol su içiyorum.burada birbirimizi kontrol edelim fikir verelim dayanışma içinde olalım istedim katılımınızı bekliyorum

2. 14 Haziran 2009
  3. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ohh ne güzel olmuş cnm topiğin hayırlı olsun
    cok haklısın.burda birlikte birbirimize destek olarak daha cok azimli oluyoruz.
    ben de 57 ile hamiş kaldım
    75 ile doguma gitti
    şuan 60 kiloyum
    ama az yiyorum ya.cok düzensiz yiyorum istemesemda:KK43:
    plates yaptım o da işe yaradı benim.

4. 14 Haziran 2009
  5. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ya benim cadı kızım yüzünden yemek yemeği bile unutuyorum bazen uyuduğunda ise okadar çok işim oluyoki aklıma bile gelmiyo yemek yemek...
    şimdi 65 kiloyum bi 10 kilo vermem lazım ama bu tempoda nasıl olur bi fikrim yok...

6. 14 Haziran 2009
  7. selin25

selin25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 64 ile hamile kaldim
    80 ile doguma gittim
    dogumdan bir hafta sonra 69 kiloydum
    sonra sut olsun diye yedirdiler beni :çok üzgünüm: 73 e kadar cikmistim
    En son gecen ayin 20 sine dikkatli duzenli yemeye basladim , saglikli besleniyorum ve
    suan ki kilom 65,5
    Hedefim ise önce 58- sonra 55

8. 14 Haziran 2009
  9. s.ozozel

s.ozozel T&M&S (Sibel Şengül) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende topicte 40 kilo alarak rekor kıran vatandaşım vesselam.Bir zamanlar çıta gibiyken kendini şişmanım diye eleştiren ben şimdilerde vay anasını nasıl da zayıfmışım diye gıpta ile kendi fotoğtaflarıma bakar oldum.ınadım inat arkadaş en geç dört ay sora ben eski fit halime dö-ne-cemmmmm.Sürekli söylüorum bu topiğe özelde bi kere daha süliim kilo deişimimi.52 hamilelik başlangıcı 89 hamilelik bitişi.Şimdi 62 yim ve pehlivan gibiyim.:roflol:Yemek konusuna gelince iştahım cok kesik ben oldum olası acıkmam zaten.Yanımda biri olmassa yemek de yemem.Ama Tuğracımın hatırna atıyorum ağzıma bişeler.Elbetteki vücudum eskisi gibi olmıcak çünkü çok deforme oldu.Şimdilik çatlaklar için acnelyse ve madecassol kullanıyorum karnımdaki sarkma içinde pilates yapıyorum sıkılaştırıyomuş ya güya.E bu uygulamalar sonuç vermesse eski kiloma dönünce karın germe ameliyatı olurum.Tabi 2.hamilelik için risk taşımıyorsa.Eğer taşıyorsa baya uzun bi süre lımbır lımbır dolacşcam artık :roflol: Hadi gaza getirelim birbirimiziiiiiiiii

10. 14 Haziran 2009
  11. amazon1981

amazon1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 66 ile hamile kaldım 83 ile doğuma gittim şuan 73 kiloyum ama bir gram bile veremyorum hareketsizde değilim yememe dikkat etmiyorum az yediğim gün göğüslerim boş oluyor yeterli süt olmuyor oğlumda iştahlı kilo vermeyi çok istiyorum aslında ama oğlum şuan 4.5 aylık 6 ayını doldurmasını bekliyorum halen mens olmuşda değilim hiç bir şeyim olmayıncada sinirlerim bozuluyor ama oğluma bakınca herşeye değer diyorum yalnız adet olmanın zayıflamayla alakası varmı bilemiyorum çünkü ben doğum yaptıktan itibaren hiç hareketsiz kalmadım bir saniye oturmuyorum eskiden bu kadar hareket bir haftada bile kilo verirdim şimdi gram zayıflayamıyorum arkadaşlar baheneside hazır demeyin lütfen sadece merak ediyorum yani adet olanlar mı daha çabuk zayıflıyor sizleri takip ederek bende zayıflamaya çalışacağım

12. 14 Haziran 2009
  13. selin25

selin25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim sen hangi ulkedensin?Isvec mi yoksa diger Iskandinav ulkelerinden mi cunki (mens) kelimesini kullandin da ondan soruyorum.Bende hep adet olanlarla olmayanlarin arasinda kilo verme farki olurmu diye dusunuyordum ama eminim alakasi vardir cunki dusun sene hic kan kaybetmiyosun her kaybettigin kan icin vucut daha cok calisacak ve daha cok eritecek, ama yinede emzirdigin icin ekmegi azalt, tatliyi sadece haftada 1kereye dusur, bol sebze meyve tuket bence adet olduktan sonrada cok daha cabuk kilo verirsin.Ben sadece yediklerime dikkat ediyorum ve hic ac kalmiyorum, tek kestigim yagli ve tatli ve 3,5 haftada 4,5 kilo verdim.

14. 14 Haziran 2009
  15. amazon1981

amazon1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben ordudayım canım benimki sağlık kitaplarından kalma bir dil alışkanlığı inşallah bende adet olunca biraz zayıflarım diye düşünüyorum teşekkür ederim tavsiyelerin için

16. 14 Haziran 2009
  17. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    78 ile hamile kaldım 92 kiloyla doğuma girdim şuan 82 kiloyum emzirmediğim için diyet konusunda problemim yok ama tatilde 1 hafta boyunca hergün 4 km yol yürümeme rağmen 1 kilo bile verememişim bugün eve gelice tartıldım büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için.ne olcak böyle bilmiyorum ya

18. 15 Haziran 2009
  19. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yemeklerden önce bir tutam dereotu çiğnemek iştahı azltıyormuş böylelikle az yiyormuşsun
    ayrıca dereotu anne sütünü de çoğaltıyormuş bunu bugün öğrendim