Doum srasnda elerimiz

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve kurmis tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : kurmis
  1. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar doğum sırasında eşleriniz yanınızda olacak mı?
    ben normal doğum olursa aslında yanımda olsun,elimden tutsun istiyorum ama karar da veremiyorum..
    siz neler düşünüyorsunuz bu konuda?

2. 1 Kasım 2008
  3. cerez

cerez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim dayim yengemde girmis yanina doguma.. ama sonra dayanamis ve cikmis..yengem yari yolda birakti beni.. tamda olmicak yerde diyor..
    bende kararsizim.. vaktim var daha.. ama yedekte birini götürmeyi düsünüyorum yinede.. erkeklere pek güven olmaz

4. 1 Kasım 2008
  5. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kocamın yanımda olmasını çok istiyorum çünkü bi tek ondan güç alıyorum ama ikna edemiyorum bi türlü hayatta girmem diyo ya keşke yanımda olsa Şeniz

6. 1 Kasım 2008
  7. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bence olmalilar yaninizda ben ikisindede yanimda olsun istedim ve yanimdaydi hele ikincide daha cok isime yaradi belimi ufaladi gezdirdi ilkinde annemde vardi yanimda pek faydasi olmamisti ama kizlar sakin karsiniza durdurmayin kocalarinizi tiksinme oluyomus basinizda dursun elinizden tutsun destek olsun bide insan herkesden cekiniyo anne olsun kaynana olsun ben kesinlikle baskasini istemem yanimda esim den baska insan esinden cekinmiyor ama baskalarindan cok cekiniyon bu sefer dogumada tam kendini veremiyon yok burami görcek yok surami görcek diye ben annem geldiginde yerin dibine girmisdim ama annem korkma ben bakmam demisdi bakmadida acemiydim mecbur annem girmisdi ee 18 yasinda dogrursan acemi olunur:)))

8. 1 Kasım 2008
  9. serpilla

serpilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla eşimin girmek isteyeceğini sanmıyorum yani baştan benim umudum yok öyle bir şey için..belki de dayanamazsa diye ona da hak veriyorum sanırım sadece doktorum ve hemşireler bana yeter umarım nazik ve anlayışlı olurlar onlar da..

10. 1 Kasım 2008
  11. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    normal olursa kesinlikle girsin istemem.. he epidural sezeryan olurum o zaman belki girebilir.. ama normal doğumda asla istemem.. çok itici geliyor bana.. o bağırışta çığırışta gerek yok diye düşünüyorum.. tabi bu benim düşüncem, güç alacagını düşünen arkadaşlar kesin birlikte girsinler..
    yalnız bebek doğar doğmaz fotograf ve kamera görüntüleri için birini ayarlamam gerekecek.. ya kardeşim girer son anda ya da hemşirelerden birine veririm kamerayı artık..

12. 1 Kasım 2008
  13. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde hayatta giremem benim yüreğim dayanmaz dedi.
    ama halbuki ben girmesini isterim. izin verirlerse eğer ablamda isterse
    belki ablam girer doğumuma inşallah.

14. 1 Kasım 2008
  15. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde girmez,utancından korkusundan yerin dibine girer,çekinir dr.dan ebelerden ayyy canım benim.ama yanımda olmasını çok isterim,onların elini sımsıkı tutmak ne güç verir ozaman bize düşünsenize.ama gelmez kocişim biliyorum,annem olsa daha iyi yaaa

16. 1 Kasım 2008
  17. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy kızlar ben kocişimi ikna etmek üzereyim inşaallah en azından bakarız dedi kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

18. 1 Kasım 2008
  19. burcutemur

burcutemur Orkide Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    O an yanımda olmasını ve neler yaşandığını görmesini çok isterim ama Canım Kocam cesaret edemez ve utanır orda olmaktan :eek: Yerim ben onu yaa:asigim: