Doumgnnzde..

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Lady34 tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Lady34
  1. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    eşinizin ve sizin geçmiş doğumgünlerinizde ne yaptığınızı hatırlıyor musunuz?

2. 21 Ağustos 2008
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hatırlıyorum :)) da bu yaşıma kadar geçirdiğim doğum günlerimden birini unutmam:)
    20. yaş günüm
    Yer,Bir gökdelenin en üst katı
    Yanımda kuzenim var sadece
    Tabii bu onun süpriziydi.
    Betona oturttu beni ve bir mantarlı pizza çıkarttı poşetten üstüne mum dikti ve benim şaşkın bakışlarım altında
    O mumu üfledik sonrada pizzayı yedik ve beni otobüse bindirip eve yollamıştı...

Hehehe şimdi eşini heryıl doğumgününde gökdelenlere çıkarıyormuş..Duyunca pizzamı dedim,yok o lahmacun sever dedişakkıdı

4. 21 Ağustos 2008
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bende hatırlıyorum kocişimle evlendik bir ay sonra doğumgünümdü.ben kafayı yedim ogün yemeğe gittk.ama çıldırcam akşam oldu ben sayıyorum işte hatırlamadın benim doğumgünüm bugün.hep böylemi yapcan.ama adam gıkını çıkarmyor.meğer ben föne gittim geldim o ara hallatmiş planı kurmuş öncden.neyse ben surat bi karış indik yemeğe.yemek yedik tam ortasında ışıklar söndü ben şok tabi pasta geldi ışıklar patladı mumlar alkış müzik süperdi.ışıklar açıldı pastayı kestik.herkes bize bakıyor tabii.sonra tek taş yüzük almış bide onu taktı danstı bilmemneydi.böle geçti süpermiş.asla unutmıycam bişey tabii hayatım boyunca öle rezil oldumki eşime karşı aşkıma karşı.kıyamam önemli diil dedi zaten hep öyledir ben bağırır parlarım o kıyamam bişey demez sakinleştirir hemen.ben kocişimi çok seviyorum

6. 22 Ağustos 2008
  7. Lady34

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    demekki kise hatırlamıyor doğumgününü -tatlicadiarzu-
    benimkini hatırlayın barı yarın ha ona göre :dilcikar:

şaka bi yana
    eşimle konusuyorduk da düşündük tasındık ya ne zaman nerde unuttuk alzhzemır mı olduk ne
    :nazar:

8. 22 Ağustos 2008
  9. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    lisedeydim ozaman eşim erkek arkadaşımdı.. sabah 7 de beni aradı kızgın kızzgın konuştu ben anlamadım kapattık telefonu okula geldim baktım okulun hademesi benii çağırıyor ayyy ne göriyim benim kociş bi ufak çocukla pasta yollamış üzerinde baş harflerimiz yazılı ben tabi şok arkadaşlarla kestik yedik. eve gittim neyse aradan bir hayli zaman geçti bi baktım bi arkadaşımızla fanusun içine 2 balık biri ben biri aşkımm ayyy çok mutlu olmuştumm

10. 22 Ağustos 2008
  11. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok iyi hatırlıyorum dün gibi aklımda bazen aklıma geldikce duygulanıyorum hatta....dogum günüme az kaldı bu seneki süprizi nasıl olacak hiç bilmiyorum süre kısaldıkca üzülüyorum aslında dogum günüm gelsin istemiyorum çünki nişanlım gelmemişti dogum günümü kutlamaya yorgun oldugu için evde dinlenmeyi tercih etmişti ve benim onunla birlikte geçirecegim ilk dogum günümdü güzelce giyinip makyajımı yapıp akşama kadar çocuk gibi camın önünde onu beklemiştim her kapı çaldıgında rujumu tazeleyip kapıya koşmuştum kesin elinde çiçekler güzel bi yerde dogum günümü kutlayacagız sanmıştım saat 11 oldu çıt yok tabı ben anladım gelmeyecek salya sümük aglıyorum 11 30 gibi aradı yeni uyanmıs dogum günümü kutladı hala içim acıyor aklıma geldikce:çok üzgünüm:

12. 22 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

benım son dogum günüm bı acayıptı
    oglen uyandım 1 gıbı cumartesıye denk gelıyordu kalktım sevgılıme gıttım
    sonra salonda klima ve tv karsısında bı kaç saat mayıstık o uyumustu hatta.
    neyse sonra aksmustu 5 olmustu pızzacıdan tavuk ıstedıkk onu da yedık ıyıcene sonra kalkıp benı eve getırdıı kendısı de kuzenıne uctuu, ben ewdekılerle kutladım.
    hedıyemı de 2 gun önce bırlıkte almıstıkk böle gümüş tasarımm bı takı setıydı cok guzeldı o yuzden ıcım rahattı ne aldı alcak derdı yoktuuu..
    ... yani yedırdıı ıcırdı hedıyemı aldıı yanımda olduu daha ne olsun
    bunca yıl gecırdıgım en guzel dogum gunuydu, bıdaha bölesını gecırecegımı de sanmıyorum ,nedense.

14. 22 Ağustos 2008
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.109
    Ödül Puanları:
    488

nie hep evliler :mymeka:
    bizim nikahımız yok die:mymeka:

yorum yazmayı öyle cok isterdimki şaşırtıcı bir doğum gününe denk gelmedim:çok üzgünüm:
    Çünkü buruk geçiyor her doğum günüm nedesiz apansız bir doğum günü geçiriyorum:çok üzgünüm: (keşkelerle dolu gecmişi bir yıl daha arkada bıraktıgımdanmı? bilmiyorum işte)

Bu yıl hayatım dediğim kişiden ilginç bir şey bekliyorum.Hoş bir gül alması yada hatırlamasıda güzel olur ya. Yinede bir yanım daha farklı bir şey istiyor.
    artık ne cıkarsa şansımıza lotodan ona mecburuz kısacası:icecream:

Doğum günümde haftaya cumartesi bilginize:1closedeyes::mymeka:

(ilk defa doğum günümde biri var hayatımda.Belki bu dur benim ilginç dogum günüm sizce:roflol:)

16. 23 Ağustos 2008
  17. Lady34

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196

18. 23 Ağustos 2008
  19. fedaix

fedaix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim doğum günümde bu pazartesi... terkeden sevgilimden mesaj beklicem..:KK43: