Dove Selulit Kremi ?

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve ozge72 tarafından 30 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Nisan 2007
    Konu Sahibi : ozge72
  1. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    herkese merhaba,

bu forumda okudugum icin dove selulit kremi aldim. baska kullanan var midir? sonuclari paylasirlarsa cok sevinirim... ben de 1 aylik kullanim surecimi duzenli paylasacagim...

2. 16 Mayıs 2007
  3. ebruka2004

ebruka2004 Guest

Merhaba ,

bende birkaç gün önce Dove Intensive Firming Jel kreminden aldım , hani şu üzerinde yeşil renk olan , seninkide ondan değilmi ?
    daha çok yeni kullanmaya başladığım için henüz bir etkisini görmüş değilim aynı zamanda bu kremin sıkılaştırıcı özelliğininde olduğu yazıyor paket üzerinde , umarım öyledir :):)
    ama birkaç günlük te olsa şunu söyleyebilirimki ben bundan önce Nıvea Body sıkılaştırıcı krem kullandım ve maalesef pek faydasını göremedim , dove sanki bana daha etkili gibi geldi , haydi hayırlısı umarım öyle olur ....
    kurtulmak istiyorum selülitlerimden artık :KK43::KK43:

4. 16 Mayıs 2007
  5. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım evt benimki de yeşil olan ama benimkisi gel değil krem olani... daha yorum yapmak icin erken belki ama bacaklarimda bariz sıkılaşma var.. selülitler aynen duruyor daha... ama incelme ve sıkılaşma vaaar!! bakalım sende etkisi nasıl olacak? yazışalım... ben başka forumlarda da duydum, doveden memnun olanları, o yuzden bunu tercih ettim...

6. 16 Mayıs 2007
  7. ebruka2004

ebruka2004 Guest

cnm erhaba tekrar ,
    peki buradan gelişmeleri yazalım birbirimize :):)
    aslına bakarsan şunuda söylemek istiyorum , artık birçok insandan şunu duyuyorumki , öyle çok pahalı kremlerle orta düzeydeki kremler arasında etki açısında aralarında çok büyük farklar yok , bileşimleri hemen hemen aynı diyorlar bunları söyleyen arkadaşlarım çok ünlü markalarıda kullandılar ..ben onların yalancısıyım :):)
    tek başına kremler faydalı değil elbette , beslenme alışkanlığı gözden geçirmek ve düzenli olarak egzersiz yapmak gerekiyor beraberinde ..
    birde bence yapıda çok önemli , inan bazı arkadaşlarım var normal kilonun üzerindeler ama selülitten eser yok , eğer biraz müsait bir bünyeye sahipsen sen o kremleri bıraktığın anda tekrar oluşuyor maalesef :KK43:
    ama savaşmaya devam , inşallah galip geceleceğiz :):)

8. 17 Mayıs 2007
  9. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım cok haklısın... bence de komple bir hayat stili yakalamak lazım... boyle krem + yuruyus + egzersiz + bitki caylari... bol su icmek :) yani 15 gunluk atilimlar yerine minik minik atilimlar ile uzun vadeli dusunmek lazim :)

10. 17 Mayıs 2007
  11. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bir de ben bu kremi iyice yedirdikten sonra kabak lifi ile iyice ovuyorum... acaba iyi midir kötü müdür bilemedim?? fisfisfis yani kremi iyice yediriyorum ama sonra kabak lifi ile ovunca gidiyo mudur? ya da daha mi iyidir bilemedim? sen nasil yapiyorsun??

12. 17 Mayıs 2007
  13. pasagulsah

pasagulsah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba daha önce cilt doktorunun yanında çalışıyordum. ondan edindiğim bilgiye göre kremle jelle selülit tedavisinin geçmiyeceği. çünkü selülitli bölgeye kremlerin ulaşması mümkün değilmiş. sadece kendimizi kandırıyoruz. benim hiç selülit sorunum yok şuan. ama yinede bende gelecekte bu sıkıntıya düşmiyeyim diye önlem almaya çalışıyorum. yeni bir ürün buldum adı inneov suya karıştırılıp içilen ve selülitli bölgeyi içerden etki eden bir içecek. çilek esanslı yemeklerde kullanıyorsunuz ve loreal ve nestlenin birlikte ürettiği tamamen doğal bir ürünmüş. içinde kalsiyum, yeşil çay ekstresi, glükosamin ve çam ağacı kabuğu ekstresi bulunuyor. hamile ve süt veren bayanlar dışında herkes rahatlıkla kullanabilirmiş. önce yağ boşaltımı yapıp daha sonra deforme olmuş lif dokuyu yeniden yapılandırıyormuş. ben yeni başladım kullanmaya ne kadar etkili olur bilemem. eczanelerde satılıyor. bana tesadüf birinden denemem için 15 günlük verildi. size sonuçlarını yazarım.

14. 17 Mayıs 2007
  15. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tamam canım senden haber bekliyoruz o zaman...

yalnız bi ufak notum olacak... glukozamin, şeker hastaları için tehlikelidir.

bilgi mahiyetinde cebimizde dursun :)

16. 17 Mayıs 2007
  17. ebruka2004

ebruka2004 Guest

merhaba ,

özgecim ben jeli gerekli bölegele sürdükten sonra önce elle aşağıdan yukarıya doğru yuvarlak hareketlerle masaj yaparak sürüyorum birkaç dakika böyle , daha sonrada avondan daha önce aldığım plastik uçlarıda yine plastik ama sivri sivri olan bir masaj aleti almıştım onunlada iyice yediriyorum , yine oval hareketlerle zaten böyle yapınca iyice emiliyo ..
    kabak lifini daha önce hiç kullanmadım , o yüzdende emin değilim açıkcası ama sen bu uygulamayı yaptıktan sonra böyle bir hisse kapılıyorsan doğru olabilir .

18. 17 Mayıs 2007
  19. biber1981

biber1981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben dun yine dove un kremini aldım, yarısını başka yere boşalttım içine akratdan aldıgım selülit yağınının yarısını koydum, oyle kullanmaya başladım:)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.