Dove sıklaştırıcı kullanıpta yararını görenler

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve akli_karisik tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : akli_karisik
  1. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben dove sıklaştırıcı aldım ama düzenli kullanmadım.ara sıra kullandım.yararını göremedim...peki siz yararını gördünüz mü??

2. 12 Haziran 2009
  3. fatasa

fatasa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    bende dowe sıkılaştırrıcı kullandım.düzenli kullanırsan faydası oluyor.
    şuanda fındıkyağı kullanıyorum.gece yatarken göbeğime sürüyorum.üzerinede bel korsesi takıyorum.sabah kalktığımda göbeğim gerilmiş gibi oluyor.zemuszemusfaydası olacak inşallah.

4. 14 Haziran 2009
  5. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu günden sonra dove sıkılaştırıcıyı düzenli kullanmaya başladım..bakalım faydası olucakmı....

Bi aralarda yosun yağı kullanmıştım.ama yararı olmadı...

6. 15 Haziran 2009
  7. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    dove bende kullandım , şuan gerçi elimde nivea Q10 olandan var , düzenli kullanıldığında ama şu var sürerken ne kadar masaj yapar gibi sürersen o kadar iyi geliyor .
    dove da çok güzeldi .

ama hepsinden önemlisi kızlar bunlar tek başlarına değil sporla birlikte en azıdan yürüyüşle faydalı oluyo , çok pahalı kremlerde kullandım ama inanın farkı yok o yüzden bunları kullanabilirsiniz ve spor yapın bol bol ..

8. 15 Haziran 2009
  9. pandam3

pandam3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    serenay 30, fındıkyağını göbeğime sürüyorum demişsin. Gercekten bir etksini gördün mü? Bende kullanıyorum ama bel korsesi takmadan sadece akşamları sürüp yatıyorum. Daha 2 akşam oldu. Gercekten sonuc aldın mı merak ettim.

10. 16 Haziran 2009
  11. fatasa

fatasa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben kullanmaya yeni başladım.1 hafta öncesi falan.3 gece düzenli olarak sürdüm.sonra 1 gün sürdüm,2 gün sürmedim falan.düzenli kullanmadım yani.çok az kaldı.bulunduğum yerde aktarda yok.gidersem alıcam mutlaka.
    fakat geçen yaz yürüyüşe çıkarken sürüyordum.üzerine streç film sarıyordum ,faydasını gördüm.çatlaklarımda bile değişiklik olmuştu.