Dove Terapy Onarıcı Bakım Serisi...

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve EU2 tarafından 5 Nisan 2007 başlatılmıştır.

5 Nisan 2007
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Bir hafta kadar önce saçlarımın berbat olduğuyla ilgili bir yazı yazmıştım burada. Boyadan yıpranan, sertleşen, matlaşan caanım saçlarımı kurtarmanın yolu yok diye düşünürken bir arkadaşımın önerisiyle Dove Terapy Onarıcı bakım serisini aldım. Şampuan ve saç maskesini kullanmaya başladım ve 2. yıkamadan sonra saçlarım inanılmaz şekilde yumuşadı canlandı. Koyu Mavi renk kutudan olan Hair repairing mask ı özellikle herkese öneriyorum. Moralim inanılmaz düzeldi. Gerçekten de saçı onarıyor, besliyor ve güzelleştiriyor. Maske nin fiyatı 9-10 ytl civarı şampuan da 5-6 ytl Yani toplam 16 ytl civarı bir parayla saçlarımı kurtardım. :1yes2:

2. 9 Nisan 2007
  3. **SU**

**SU** çocukta yaparım kariyerde Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kullanıyorum şu an dove terapi serisini şampuan,şaç kremi ve onarıcı maskesini. bencede süper ışıl ışık parlak ve yumuşacık saçlarım oldu.Ve uzadığını farkettim bu kullandığım yağlardan mı yoksa şampuandaki onarıcı serumdan mı bilemiyorum ama saçlarım 3 haftada çok değişti.tavsiye ediyorum.

4. 30 Eylül 2007
  5. asmunikal

asmunikal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende almak istiyorum birde badem yağı alıyım aktardan... saçlarım kaskatı boyadan ölü vaziyette en fazla 2 gün güzel sonra yağlı ve yapış yapış...:KK43:

6. 1 Ekim 2007
  7. bende alıcam duydum çok güzel olduğunu

8. 1 Ekim 2007
  9. asmunikal

asmunikal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bugün aldım dove terapy serisini natural colorsdan boya aldım ve aktardan saç bakım yağı aldım...inşallah kurtarırım saçlarımı.... eskisi gibi yumuşak olsunlar :çok üzgünüm:

10. 1 Ekim 2007
  11. piper

piper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir kaç yıl önce dove kullanmıştım... ilk bir ay saçlarım çok güzel oldu... yumuşacık ve pırıl pırıl... ancak daha sonra başka hiçbirşey kullanmadığım halde birden sertleşti saçlarım... ben de dove kullanmayı bıraktım... şimdi loreal elseve serisini kullanıyorum... açıkçası dove serisini tekrar kullanmaya cesaretim yok...

12. 3 Mayıs 2008
  13. aycan38

aycan38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ilk kez kullandım ve yumuşacık olduuuu

14. 3 Mayıs 2008
  15. bubbles

bubbles Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim saçlarımıda çok güzel yapmıştı ama 2. kullanımda aynı etkiyi göremedim

16. 3 Mayıs 2008
  17. manikepizod

manikepizod Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dove terapy nin şampuan ve saç kremini uzun zamandır kullanıyorum çok memnunum..yalnız her saç kremi gibi bunuda saç uçlarına sürmeye dikkat edin kızlar dökülme ve çabuk yağlanma yapıyo..

18. 3 Mayıs 2008
  19. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben kesin konuşmak istemiyorum ama bu tarz ürünlerin çok fazla işe yaramadığını düşünüyorum tabi ki kişiden kişiye değişir ama sonuçta kozmetik ürünler içinde çok fazla onarıcı şey olmuyor şampuanların içeriğini inceliyorum mesela her şampuanda o temizleme özelliğin vermesi için bazı ortak maddeler olması zorunda zaten daha önce de okumuştum farklı olarak da mesela yağlı saçlar içinse mesela limon özü konuyor yani çok da etki etmeyecek bir şekilde sanırım ve önceleri çok yumuşak ve güzel yapan ürünler sonraddan o etkiyi vermiyor ya da saçı döküyor neden demek ki ekstra bir şey verilmiş ona silikon gibi ben elidor un bakım yağını aldım keşke almasaydım aktardan normal yağları alsaydım çünkü içinde dimethicone a benzeyen bir şey var cyclomethicone yani bi yandan tedavi bir yandan bozma gibi bir şey oluyor uzun lafın kısası çokfazla bu ürünlere itibar etmemek gerektiği düşüncesindeyim