Dövme Sildirenler,Sildirmek isteyenler,Tattoo-off Kullanan var mi?

Konusu 'Kalıcı Dövme' forumundadır ve Bleudream tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Bleudream
  1. Bleudream

Bleudream Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar ,erkek arkadasimin kolundaki dovmesini silmesini istiyorum.Nette arastirdim Tattoo-off krem falan cikdi, kullanan arkadaslar varmi.Gercekden kremi kullaninca gidiyormu? Lazer falan pahali daha ucuz bisey ariyoruz ve iz birakiyormus galiba, bildiginiz baska krem veya yontemler varsa paylasabilirmisiniz? Sildiren arkadaslar hangi yontem ile sildirdiniz sonuclardan memnunmusunuz?Dövme tamamiyla yok oldumu?
    Simdiden paylasimlariniz icin tsklersengözlerimebaksanab

2. 6 Kasım 2008
  3. keciii

keciii Guest

arkadasim sagol cok güzel bi konu actin bende merak ediyordum,bende erkek arkadasimin silmesini istiyorum ama dedigin gibi laser cok pahali kremleri bende arastirdim ama pek bilgi verilmiyo...

4. 7 Kasım 2008
  5. Bleudream

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    lazer pahali ve bikerede gitmioki bikerede gitse yine verirsin parayi ama ugrasip durcaksin,dedigin gibi pek bilgi verilmiyo cogu kiside para tuza oldugunu soyluo cremlerin uf bilmiyorum:1no2:

6. 10 Kasım 2008
  7. Bleudream

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar nolursunuz yardim edin babam vermicek beni cocugasırnaşık şey

8. 10 Kasım 2008
  9. 34esra86

34esra86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir cildiye uzamanın gidin konuşun bence o bir yöntem öenerebilir çünki deri altına oluyor işlem bunun için üst deri tahriş olmadan çıkması mümkün değilgibi....

10. 15 Ocak 2009
  11. ozge_og

ozge_og bebeğimizi bekliyoruz :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    malesef benim de omuzumda var. nişanlımın ailesi duysa düğün iptal aynenn :KK43:
    lazerle 3 seans filan yaptım. çıkmıyor. yarım yamalak oldu. ve yaktıkları için kabarık kaldı. çok kötü görünüyor. sanırım en iyi yöntem kazıtmak. onu da cerrahlar yapıyor. biraz tuzlu yani..

12. 16 Ocak 2009
  13. pilates

pilates Guest

benimde yazın düğünüm var ve 2si kocaman 2 si küçük 4 dövmem var çıkarmak istiyorum ama kremler falan hikaye tek çaresi lazer onunda açılışı 60 dolardan başlıyo.dövmenin büyüklüüğe göre değşiyo fiyat

14. 2 Şubat 2009
  15. oleander

oleander Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben de yeni dövme yaptırdım ölene kadar sildirmek istemeyeceğimden eminim =) ama merak edenler için sildirme fiyatları tamamen dövmenin boyutuna göre değişiyormuş mesela 200liralık küçük bir dövmeyi sildirmek için 2000lirayı gözden çıkarmak

16. 14 Şubat 2009
  17. gizayy

gizayy Guest

kızlar kesinlikle görünen yerinize dövme yaptırmayın ben önemsemedim 5 tane dövmem war şuan vücudumda hostes olmak hiç aklıma gelmezdi ama gün geldi sun express şirketinin mülakatlarına katıldım ve hostes olucam ve iyi bir cildiyecide lazerle dövmemi sildiriyorum inanılmaz bir acısı var kolum şiş ve su topladı..Benden tavsiye söylediğim gibi görünen yerinize dövme yaptırmayıınnn...:1no2:

18. 23 Şubat 2009
  19. pfairy

pfairy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, daha önce dövmesini laser yöntemiyle sildiren varsa, lütfen tecrübelerini paylaşabilir mi..
    ben de isim yazdıran zavallılardanım..size tavsiyem, asla asla isim yazdırmayın...ne kadar çok sevseniz bile..bunun pişmanlığı ömür boyu gitmiyor..hayatta hiçbirşeyin garantisi yok..sevgiyi göstermenin birçok çeşitli yolu var, sakın buna aldanmayın..