Dr. abdülkadir Gök izmir alsancak

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve EU3 tarafından 27 Aralık 2009 başlatılmıştır.

27 Aralık 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. Dr. abdülkadir Gök izmir alsancak
    arkadaşalr abdülkadir beyin hastasi olan varmı eşim iş arkadaşlarındna bu doktorun kartını almışsalı gününe randevu aldım.
    dahaöncesinde ege unıversıtesınde ege hanıma gidiyorudm ama memnun kalmadım benı rahatlamadı samımıyet olmadı hiç bizaman.
    egehanımda olumsuz bı aşılama da var doktor değiştirmek istiyorum izmirde çok doktora gittim bakalım bide bu doktoru deneyelım
    olumlu olumsuz yorumlarınızı yazarmısınız tesekkurler
  2. 27 Aralık 2009
  3. 35sevi35

35sevi35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam canım bu dr un adını hiç duymadım ama sana tavsiye edeceğim bir dr var alsancakta kahraman kolday çok süper bir dr psikolog gibi memnun kalacağına eminim istersen netten araştır bulursun yorumlarını çok iyi bir dr hatta smyrna artta tüp bebekte yptırıyor kendisi inferlite uzmanı eğer gidersen bana sonucunu yaz meemnun kaldınmı kalmadınmı diye tammamı canım
  4. 27 Aralık 2009
  5. msjımı görun lutfen..
  6. 8 Ocak 2010
  7. kuusuum

kuusuum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm berbat bi doktor asla tavsiye etmem ben onun yüzünden ölümlerden döndüm desem yeridir ..
  8. 8 Ocak 2010
  9. hadı bee.nasıloldu ya uzuldum şimdi banada iyi bı doktor gıbı geldi ama