Dr. Abdülkadir Göksel Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EstetikEditor tarafından 16 Mart 2011 başlatılmıştır.

16 Mart 2011
    Konu Sahibi : EstetikEditor
  1. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorunuzla ilgili tüm süreçleri bu başlıkta paylaşabilirsiniz. Lütfen fotoğraflarınızı konu içine değil özel albümünüze ekleyiniz.

Güzel paylaşımlar dilerim..
    Son düzenleme: 16 Mart 2011
  2. 17 Mart 2011
  3. diagonal

diagonal Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun kaç gün sonra normale dndün canım?
  4. 17 Mart 2011
  5. chanel

chanel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yaklaşık fiyat bilgisi, hangi hastanede yapıldığı ve iyileşme sürecini sorabilir miyim??
  6. 17 Mart 2011
  7. diagonal

diagonal Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Sanırım buruna göre fiya değişiyor o nedenle bana verilen fiyat belki de senin ki için geçerli olmayabilir:44:
    4500 TL benim burnum. Ama doktor bey fotoğraflar gösterdi ve inanamazsın kaburga kıkırdağından kulak kıkırdağından hiç yoktan brun yapmış bazılarına ve revizyon ameliyatlarnın fiyatı daha yüksekmiş.
  8. 18 Mart 2011
  9. busepinar

busepinar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abdulkadir bey'in bandajı burnunda hastasıyım :)) dün ameliyat oldum. Hatta bir konu açtım orada anlattım yaşadıklarımı.. tek sorunum ve takımtım oradada yazdığım gibi burun deliklerim çok havada görünüyor hep böylemi kalıcaklar kızlar korkuyorum.
  10. 21 Mart 2011
  11. hilya

hilya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar dr abdülkadir beye revizyon olan varmi
  12. 21 Mart 2011
  13. busepinar

busepinar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    revizyon değil ama deviasyon var
  14. 25 Mart 2011
  15. baltay10

baltay10 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım senı cok ıyı anlıyorum korkman kaygılanman cok normal burun ameliyatı az degıl yüzün tam ortası sekil nasıl olcak yakısacakmı dıye düsünürsün ama bu kaygıların doktorun göksel bey ise hiç düşünme.bende 2 ay önce oldum amelıyat okadar memnununkı keske dedım cok once yaptırsaydım.okadar yüzüm acıldıkı herkesden olumlu tepkiler aldım esim yenıden bana aasık oldu diyebilirim simdi eski fotolarıma dahi bakmak istemiyorum.bana amelıyat 4.500 e mal oldu kemer vardı onu törpüledi.bırde et vardı onu aldı.10000 dese onuda verırdım ıyı olması cok onemlı .cevrede neler duyuyoruz.dogru yoldasın hıc dusunme hemen ol bence ınan bos yere hepsi.amelıyat sonrasıda cok rahat.damla verıyor kullan nefesın tıkanmıyor.sılıkonların cıkmasıda gayet kolay.gecmıs olsun sımdıden....
  16. 25 Mart 2011
  17. involucre

involucre Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Busepınar abdülkadir beyin yaptığı burunlarda güzel görünüyor resimleriniz var mı beni ekleyebilir misiniz
    iyi akşamlar
  18. 25 Mart 2011
  19. busepinar

busepinar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sana da geçmiş olsun tatlım... korkularım ve kaygılarım zamanla değişiyor birde kabulleniyorum artık sonuçta olmuş bitmiş ve şükür ki hiçbir problem yok inşallah hepimiz burunlarımızı sorunsuz uzun yıllar kullanırız. Senin içinde süper olmuş nikah tazelemek gibi bişey galiba bu.