dr ali fuat şengör hastaları buraya

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve VEROJ tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : VEROJ
  1. VEROJ

VEROJ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 4 aydır ali fuat beye gidiyorum ve cok memnunum.4 yıldır kadındoğumculara gidiyorum ama onun gibi bir dr ile ilk karşılaştım.antalya da ve de yakın yerde olan herkese tavsiye ederim.mutlaka sağlık konusunda uğranması gereken bir yer.özellikle antalyadaki kadındoğumcular tamamıyla hastayı para olarak göruyorlar.ali fuat beye giden ilk günden aradaki farkı anlar.sadece mesleki değil insanlık olarakta mükemmel bir insan.hihoyyyt

2. 12 Mayıs 2010
  3. tupus07

tupus07 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    slm veroj bende bugün gidicem ali fuat beye .3.5 aylık hamileyim.tüp bebek yöntemiyle.inşallah hayırlısı olr.ama herkes çok ii doktor diyoo

4. 13 Mayıs 2010
  5. VEROJ

VEROJ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm tupoş07 tup bebegi ali fuat beydemi yaptın.bani bilgilendirirsen mutlu olurum.bende onda tup bebek yaptırcam,asamaları nasıl kolaymı?ilkindemi tuttu.senin adına sevindim buarada.cunku bizde 2 yıldır cocuk istıyoruz.kısmet bu yılaymış tabi inşallah tutar.buarada sen balıkkesırden mı geliyorsun?allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin

6. 13 Mayıs 2010
  7. VEROJ

VEROJ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :sm_cool:

8. 15 Mayıs 2010
  9. tupus07

tupus07 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yok ben kemal özgürün hastasıyım.ali fuat bey yoğun olunca sema hanıma gittim.tüp bebek sabretmeyi öğreten bi tedavi.ilkinde tuttu benim.yok canım ben antalyada oturuyorumm allah yardımcın olsunn

10. 28 Mayıs 2010
  11. eylul07

eylul07 bigün bende anne olacağım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ali fuat bey antalyada hastane açtı biliyorsunuz değilmi kızlar.Giden varmı aranızda..?

12. 28 Mayıs 2010
  13. banu77

banu77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar Ali beye ulaşmaya çalışıyorum Antalyaya yeni taşındım sanırım Vitale hastanesinde ama tel sürekli meşgul yanlış bilgim varsa düzeltirseniz sevinirim

14. 24 Haziran 2010
  15. seval07

seval07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yarın ali fuat beyle görüşücem inş bakalım nasıl geçecek bu arada sinan beyleede tedavi gördük harika bi insan naip değilmiş demekki inş bu kez sayelerinde olur...

16. 25 Haziran 2010
  17. yasmin_07

yasmin_07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende sinan beyin hastasıyım.inşallah temmuzun ilk haftası başlayacağız tedaviye.gerçekten çok iyi bri insan.paradan önce hastasına değer veren bir doktor.sizde nasıl bri tedavi izlemişti.birde vitale demi yaptrdınız yoksa sinan bey anadolu hastansindeykenmi.

18. 28 Haziran 2010
  19. crameren

crameren Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende ali fuat beye gidiyorum 2. randevum bu perşembe 10 haftalık hamileyim erken doğum riskim var kendisini özellikle seçtim,randevularda biraz fazla bekleniyo bu da insanı yoruyor ama bekliycez mecbur. hepinize sağlıklı bebişler...