dr.arzu acar ünsal'a gidenler lütfen fikir verin

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve greeneyesegs tarafından 3 Şubat 2011 başlatılmıştır.

3 Şubat 2011
    Konu Sahibi : greeneyesegs
  1. greeneyesegs

greeneyesegs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bursa medikalparkta kadın doğum uzmanı arzu acar ünsala gidiyorum.ama doktorum hakkında bişey bilmiyorum hastane olarak beğendiğim için oraya gidiyorum.daha önce arzu hanıma gidenler lütfen fikirlerinizi yazın

2. 4 Şubat 2011
  3. gulerk

gulerk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O doktoru bende merak ediyorum ama giden yok herhalde. siz gittiniz nasıldı memnun kaldınızmı. bende bursadayım henüz bir doğum doktoru bulamadım

4. 4 Şubat 2011
  5. cemremcemrem

cemremcemrem Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ya bende arzu hanımı düşünüyorum ama karar veremedim nettede onunla ilgili çok fazla bişiy bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

6. 4 Şubat 2011
  7. greeneyesegs

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende 15 haftalık hamileyim sürekli ona gidiyorum güleryüzlü sempatik sevecen birisi kişilik olarak çok sevdim ama doğumda nasıl hiçbir fikrim yok bende onun araştırmasını yapıyorum ama bir allahın kulu çıkmadı arzu hanımda doğum yaptım diyen.bi aksilik olmazsa doğumu onunla yapıcam.bazı doktorlar doğuma girmiyomuş ebeler geliyomuş ben özellikle sordum arzu hanıma medikaldeki bütün kadın doğumcular normal veya sezeryan doğuma kendileri katılıyo dedi.o yönden içim rahat.bide sağolsun cinsiyeti göstermedi bebişimiz hemen yok göstermedi falan diyip atmadı başından.biraz ye iç dolaş tekrar gel bakalım dedi bayağıda uğraştı görmek için.bazı arkadaşlar 19 20 haftalık hala cinsiyeti bilmiyolar doktor görünmüyo deyip gönderiyomuş hemen arzu hanım öyle değil.tek kafamı karıştıran ikili testi yapmadı o.belki gerekmiyodur bilmiyorum 1 hafta sonra üçlü test yapıcam dedi

8. 4 Şubat 2011
  9. cemremcemrem

cemremcemrem Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    BEn dün öğrendim hamile olduğumu adet günüm 2 gün geçmişti önümüzdeki hafta doktora gidicem medikal istiyorum ama hanjgi doktor olucana karar veremedim ilgili bi doktor istiyorum arzu hanımı medicalin sitesinde gördüm güler yüzlü bi bayana benziyodu o yüzden burda araştırmaya başladım medicalde doğum fiyatları ne bi bilginiz varmı arkadaşlar

10. 4 Şubat 2011
  11. greeneyesegs

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    normal yada sezeryan farketmiyo özel oda istersen 750 diğer 500 tl.ama diğer odalarıda zaten güzelmiş özel odaya gerek yok yani

12. 4 Şubat 2011
  13. greeneyesegs

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun bu arada ilk çocukmu seninkide:KK49:

14. 4 Şubat 2011
  15. cemremcemrem

cemremcemrem Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    yok canım 2. çocuğum olucak allah izin verirse 3 yaşında bi kızım var benim bu da kazayla oldu hayıurlısı bakalım senin ilk çoıcuğunmu

16. 4 Şubat 2011
  17. patikli

patikli Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ay ne hoş kazayla hamile kalmak:KK61: Allah hayırlı etsin..biz uğraş uğraş yapamadık daha:KK50:

18. 4 Şubat 2011
  19. greeneyesegs

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olsun olsun daha iyi çok ara verince de tam rahat edicem derken yine bebek.peşpeşe oldumu ikisi birden büyür ilerde rahat edersin.benimki ilk daha.ikinciyi çok uzatmak istemiyorum bende ama hamileliğim berbat geçiyo cesaret edebilirmiyim bilmiyorum
    hoşgeldin aramıza.inşallah olur bigün seninde.ne kadar zamandır istiyosunuz