Dr.Asiye Uzun (nisa hastanesi ) paylaşım alanı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve remziyeasi tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : remziyeasi
  1. remziyeasi

remziyeasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    asiye hanım takipli hastasıyım.ilgisi ve hekimliğiyle öne çıkıyor bu yüzen hem öneriyor hemde diğer hastalarının yorumlarını öğrenmek istiyorum.

2. 17 Aralık 2009
  3. kiriktesti

kiriktesti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben hastanedekı murvet hanımı tavsıye edıyrm.hastalarına karsı cok ılgılı.hamılelıgım boyunca onun yanına gıdıyrm.ınsallah sonuna kadar hayırlı olur

4. 17 Aralık 2009
  5. ozgee06

ozgee06 Minik aşkım Yiğit oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de Asiye hanıma gidiyorum. Gerçekten ilgili bir doktor. Geçenlerde Mürvet Hanımın kapısının önü çok doluydu. Hastalarından biri neredeyse doğurdu doğuracak geleni onun önünden içeri aldılar. Valla kadını beklettikçe asistanı boğasım geldi.

6. 17 Aralık 2009
  7. nesli23

nesli23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende asiye hanımın hastasıyım.4.5 aylık hamileyim bastan beri nisa hastanesine gidiyorum.çok memnunum şu an herşey yolunda ama arkadaşlar bişey sorucam nisa hastanesinde doğum fiyatları nedir bilginiz var mı

8. 23 Aralık 2009
  9. aisee

aisee aileBiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende bir kere gittim asiye uzun'a, ilgili hoş bir doktordu..
    doğumu nisa da düşünüyrm bakalım, inşaAllah sezeryan yanlılığı yapmazlar!!
    bu arada asiye hanım hamileymiş galiba, doğru mu? izin falan alır mı acaba? benm kontrole gittiğim doktor hamile olduğundan beri hep izin alıo gelimiyo da! :KK43:

10. 23 Aralık 2009
  11. hayrissh

hayrissh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben baştan beri ethica incirliye gidiyordum doktorum hamile olduğu için izne ayrıldı tavsiye üzerine Asiye HAnıma gittim 20 gün önce, çok hoş ilgili bi doktor ama oda hamileymiş:) senin doğumuna burdayım dedi bakalım 31 aralıkta tekrar gitcem yazarım size

12. 24 Aralık 2009
  13. ozgee06

ozgee06 Minik aşkım Yiğit oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Evet doğru duymuşsun hamile... Ben de şaşırdım,çünkü küçük bir bebeği var diye biliyordum. Ama seni doğurturum merak etme dedi.

14. 24 Aralık 2009
  15. S.GUN

S.GUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar, bende Asiye hanımın takip ettiği hastaydım, ikinci bebeğim olsa yine üşenmem ona giderim aslında taşındık Yenibosnadan. Hamileliğim onun sayesinde çok iyi geçti, çok ilgili hanım hanımcık,güleryüzlü süper bir doktor. Doğumumuda Asiye hanım yaptırdı, normal doğum istiyordum ama bebeğimin boynuna kordon dolanmıştı ve hareketleri durmuştu 37+3 te hemen sezeryana aldı. Tüm endişeleri en güzel şekilde cevaplıyor, hiçbir zaman ters konuşmuyor, ben o kadar evhamlıydımki sürekli arardım ve giderdim, bana bile tahammül etti ve güler yüzünü asla kaybetmedi. Çok çoook seviyorum asiye hanımı..

16. 24 Aralık 2009
  17. S.GUN

S.GUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aa asıye hanım yıne hamıle mı ?? Ben doĞuma gıreceĞım zaman da hamıleydı geÇen sene ama doĞum ıznını Çok kısa kullandı ve benım doĞumuma gırdı saĞolsun, hamıle halıyle sÜreklı oradaydı. DoĞum ıznınıde 2-3 hafta ancak kullandı..

18. 1 Şubat 2010
  19. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar asiye hanımın methini çok duydum herkes çok memnunmuş bende ona gitmeyi düşünüyorum bu haftasonu ama sanırım o da hamileymiş acaba ne kadarlık ona gidenler biliyor mu acaba,doğumumda hastanede olurmu acaba çünkü 36+2 haftalık oldum tam da son anda drsuz kalmak istemiyorum..