Dr .Ayen Bilge Sezgin (Ebru Yaar'n Doktoru)

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve anitta tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : anitta
  1. anitta

anitta Guest

Arkadaşlar dr Ayşen Bilge Sezgin'e ameliyat olan varmı kendiisi ebru yaşarın burnunu yapan doktor?

2. 8 Temmuz 2009
  3. mai_anemon

mai_anemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Ben de Ebru Yaşar'ın burnunu çok beğeniyorum. Birkaç doktorla görüştüm. Ayşen Hanımla da görüşeceğim. Ancak bu forumda onunla ilgili hiç yorum yapılmamış olması biraz kafamı karıştırdı. :bbo:

4. 8 Temmuz 2009
  5. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy canim görüsürsen banada anlatirmisn bende cok merak ediyorum o bayan doktoru internette onun hakkinda hic birsey yazmiyor nerdeyse....

6. 9 Kasım 2009
  7. mai_anemon

mai_anemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    ben gitmekten vazgeçtim.

8. 13 Eylül 2011
  9. snmaygn

snmaygn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    neden vazgçtin gitmekten

10. 13 Eylül 2011
  11. snmaygn

snmaygn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    sen burnunu kime yaptırdın ben emre ilhana gitmeyi düşünüyorumda beni eklermsn rica ederim

12. 24 Ocak 2014
  13. selenar

selenar Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    BEN AYSEN BILGE SEZGINE BURUN YAPTIRDIM ...COK GUZEL VE DOGAL YAPIYOR...VE AYRICA 6 AY BOYUNCA HEP TAKIBINI YAPIYOR...HEDIYE BONUSLARI COK VARDIR...BURNUNUZU KONTROLE GIDERSINZ KENDILIGINDEN LAZER YAPAR...KENDISI BIZIM GUZELLIK TANRICAMIZ OLDU...AYRICA LIPOSUCTION DADA UZERINE KIMSEYI TANIMIYORUM....BIR ARKADASIM ESINDEN GIZLI YAPTIRDI AKSAM KOCASI ANLAMADI :)))))))) TABIII ARKADAN BIR COK SEY YAPTIRDIK VE COKKK MEMNUN KALDIK
    :nazar::nazar: BIZ HATTA ARKADASLAR AYSEN BILGE SEZGIN KULUBU KURMAYA KARAR VERDIK ...ONA BIR SEY OLURSA BIZ NEYAPARIZ :KK43:((((((((((( ALLAH KORUSUNNNNNNNNNNN

14. 18 Şubat 2014
  15. arzui

arzui Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bende ayşen hanıma üst göz kapağı ve yüz boyun germe yaptırdım çok memnunum, 30 yaşıma geri döndüm eşim kıskanmaya başladı kendime güvenim arttı çok mutluyum. çevremde yaptıran arkadaşlarım var Allah kimseyi yanlış doktorum eline düşürmesin ayşen bilge sezgin üzerine tanımam tereddütsüz gidebilirsiniz.