DR.AYKUT COŞKUN a tedavi olan var mı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve beryu tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : beryu
  1. beryu

beryu Guest

arkadaşlar DR.AYKUT COŞKUN a tedavi olan var mı lutfen cvplarınızı beklıyorum
    :enbuyukkk:

2. 11 Ağustos 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım benim doktorumda aykut coşkun çok severim kendisini sanırım aynı doktordan bahsediyoruz,,,,

4. 11 Ağustos 2009
  5. beryu

beryu Guest

feminart kadın saglıgı ve tup bebek merkezı caddebostanda sende aykut beyın hastasımısın canım yenı tedavıye basladık kısmetse agustos sonu gıbı transferım olacak cok heyecanlıyım sende ondamı tedavı goruyorsun

6. 11 Ağustos 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ewet canım ta kendisi ,,, bende onun hastasıyım , çok ii bir doktordur hep pozitifdir ve ayrıca işinde çok iidir..

8. 11 Ağustos 2009
  9. beryu

beryu Guest

cnm sen tedavı gordun mu sonuc nasıl

10. 11 Ağustos 2009
  11. EU2

EU2 Guest

canım ben aşılama oldum ,, ve hamile kaldım fakat erken doğumla bebeğimi kaybettim bunun üstünden 1 yıl geçti yakın zamanda yeniden tedavi başlıyacam inş..

12. 11 Ağustos 2009
  13. beryu

beryu Guest

cnm allahım en yakın zamanda bebısını kucagına almayı nasıp etsın bıze asılamayı onermedı dırek tup bebek tavsıye ettı ınsallah cabalarımız boşa cıkmaz cok korkuyorum cok tedırgınım sankı gunler gecmıo

14. 11 Ağustos 2009
  15. EU2

EU2 Guest

canım rahat olmaya çalış ,, umarım sende yakın zamanda bebğini kucağına alırsın....

16. 13 Ağustos 2009
  17. beryu

beryu Guest

Amııııııııııııııın

18. 9 Şubat 2010
  19. miracle7

miracle7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba

Cevap icin gec mi oldu bilmiyorum ama Aykut Bey benim 12 senelik doktorum. Doktor olarak da insan olarak da kendisini cok seviyorum. Odasina girince huzur duydugum ve artik guvendeyim diye hissttigim ender doktorlardan biridir.

Gecmis olsun, sevgiler.