Dr. Blent Alp Aydn'a gidenler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gzdatk tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : gzdatk
  1. gzdatk

gzdatk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar, ankarada bülent alp aydın'a gidenler var mı? akropol hastanesinde çalışıyormuş. bir fikriniz var mı?
    ayrıca SERDAR OĞUZ hakkında bilgi isteyen arkadaşlar, 2 yıl önce arkadaşım özeline gitti ve akay hastanesinde doğum yaptı. çok memnundu.doğum için 2000tl almiştı.

2. 3 Eylül 2009
  3. present78

present78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben gidiyorum. ama henüz hamile değilim. süper bi doktor. insanı okadar rahatlatıyorki.randevumu beklerken dikkat ettim kapıdan çıkan herkes gülerek çıkıyor. bebek istiyoruz bizde. bende endometriyosiz var. ama korkma dedi bana. hersey normal gözüküyo şu anda stres yapma vs. diyerek çok rahatlattı beni. şimdi çevremde kim olsa ona gönderiyorum. kesinlikle tavsiye ederim. hastanesini de çok beğendim.

4. 5 Eylül 2009
  5. gzdatk

gzdatk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    present78 geçmiş olsun. ben de pzt gideceğim. çok rahatladım . sağol.

6. 8 Eylül 2009
  7. ESTER

ESTER gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar bende ankarada iyi bir kadın hastalıkları uzmanı arıyorum...6 senedir bebek istiyoruz ama olmuyor...bana serdar bey hakkında bilgi verir misiniz? ya da emin olduğunuz başka bir dr. hakkında...inanın dr. gitmek bile benim için ayrı bir korku unsuru:KK43:

8. 9 Eylül 2009
  9. gzdatk

gzdatk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Ben de çok korkoyordum ama kendi kendimi rahatlattım. Serdar Oğuz arkadaşımın doktoruydu ve çok memnundu. Ben bu hafta ilk defa Akropl hst. de bülent alp aydına gittim. bence iyiydi. ilk yumurtalık naklini yapan doktormuş. süper doktor diye yazmıştı arkadaşlar. rahtladım ona gidince. üstelik hastane emekli sandığı anlaşmalı. Allah yardım etsin. hayırlısı ile sna da nasip etsin

10. 14 Eylül 2009
  11. deniztalya

deniztalya Guest

Dr.Bülent Alp AYDIN ve Akropol Hastanesi..
    Beklentilerinizin çok üzerinde,SSK ,Emekli Sandığı ve Bağkur lu hastalardan fark almadan muayene ediyorlar.Mutlaka gidin ve tanışın.Bir doğum bu kadar mı kolay ve güzel olur...
    Can'ı gönülden öneriyorum tüm Ankaralılara.

12. 15 Eylül 2009
  13. defnedamla

defnedamla 24 Temmuz 2009 saat 08.00 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

dr. tolga ecemiş ve akay hastanesi kesinlikle öneririm. hem hastane hemde doktorum... muhteşemler

14. 1 Ekim 2009
  15. ankara_06

ankara_06 şükürler olsun Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    banada laparoskopi yaptı çok memnunum şiddetle tevsiye ederim henüz hamile değilim ama her gidişimde benle öyle ilgileniyor ki kapıdan çıkarken jendmi hamile sanıyorum:)

16. 2 Ekim 2009
  17. myhusbandandme

myhusbandandme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bulent bey i ben de şiddetle tavsiye ediyorum.ama yıne de dogumunu bulent beye yapanlar varsa,özellikle sezeryanlılar,yasadıklarınızı ogrenmek istiyorum.

18. 2 Ekim 2009
  19. ekinox

ekinox Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bülent bei çok tavsiye ettiler ama akrapol hastane olarak nasıl yani benim erken doğum hatta pramatüre riskim var bu durum doktorların hoşuna gitmiyor. onllar sorunsuz gebelik seviyorlar. ben, bana bu durumda da ilgi gösterecek ve yeni doğan servisi bakımından küvez falan donanımlı bir hastane istiyorum ve muhtelemen de sezeryan olmam gerekecek... sırf bu yüzden hacettepeyi istemiştim ama dr sorunu çıktı.. akrapol de sezeryen yapan ve yeni doğan servisini bilen arkadaş varsa yazın lütfen.. artık tek doktora gitmek istiyorum.. 23 haftalığım şeker yüklemesi yapılmadı daha ve doktorumun umrunda değil verdiğim bir ton para da cabasıı.. çok stresliyim. yardım lütfen..