Dr. Bülent Cihantimur hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve Bextra tarafından 29 Ekim 2007 başlatılmıştır.

29 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Bextra
  1. Bextra

Bextra Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Op.Dr. Bülent Cihantimur'un Burun Estetiği, Dudak Dolgusu ve şu anda da Lazer Epilasyon Hastasıyım. Bursa'da Estetik Cerrah arayanlara şiddetle önerebileciğim bi Doktor. En önemli özelliklerinden biri ise hastalarını çok iyi dinlemesi ve neler istediğini anlaması. Kesinlikle tavsiye ederim. :smiley-cool:

celly bunu beğendi.
  2. 29 Ekim 2007
  3. aloft

aloft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    Merhaba arkadaşım,ben de estetik burun ameliyatı olacağım dr.murat tezcanı çok önerdiler bana vatan hastanesinde,bu doktor hangi hastanede ?
    burnun önceki ve sonraki halini görebilir miyim sakıncası yoksa ?

4. 29 Ekim 2007
  5. Bextra

Bextra Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Bülen Cihantimur bi hastanede değil kendi yeri war. Estetik International... Çekirgede yeri SSK altında isterseniz size telefon numarasını werebilirim. Resimlere gelince neden olmasın :KK70:

6. 30 Ekim 2007
  7. aloft

aloft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    internetten mailine ulaştım doktorun ama doktordan önce bir hastasını görmek daha iyi olur diye düşünüyorum.İyileşme sürecin ne kadar oldu ? ameliyattan sonra çok ağrın oldu mu ? bir de resimleri gönderirsen çok sevinirim a.s.

8. 31 Mayıs 2008
  9. Matmazel Green

Matmazel Green yine berbat görünüyorum :( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    extra birşey sorucaktım yapılan dolgu senin dokunla mı yoksa yabancı dolgu maddesiyele mi oldu?

10. 19 Haziran 2008
  11. clemantxixn

clemantxixn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım mrb bende resim rica etsem bide fiyat konusunda bilgi verirmisin XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Haziran 2008
  12. 25 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

dr bülent cihantimur oğlunun doğum günü sebebiyle %40 indirim yapıyor
    bilgilerinize mailime geldi

14. 11 Temmuz 2008
  15. fairfairy

fairfairy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, ben de uzun suredir rinoplasti dusunuyorum. Daha once ozel bir hastanede nefes alma probleminden dolayi burun ameliyati oldum ve sonrasinda burnumda kemer olustu. Simdi daha riskli olan 2. ameliyat icin doktor ariyorum. Bendeki septum kemigi fazla alindigi icin dolgu yapilmasi gerekiyormus. Bulent Cihantimur'un yapay malzeme ile dolgu yaptigini duydum. Bu ne kadar saglikli? Bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi

16. 12 Temmuz 2008
  17. Lys

Lys Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    selam:)) arkadaşım dudak dolgusu hakkında bilgi verirmisn?? kalıcımı yoksa geçicimi yaptırdın sen? bide benim aklımda pc ortamında simule ettiğim bi dudak görüntüsü var,,onun yapılmasını istiyorum ben,,,Doktor Cihantimur bu tip yaklaşımlara sıcak bakıyormu yoksa kendi mi öneri getiriyor.....? yaptığı dudaklarda kalıcı mı geçici mi dolgu maddesi kullanmayı tercih ediyor?? yoksa hastanın kişisel direktifiylemi hareket ediyor..*?senin verdiğin istihbarat neticesinde rendavu alabilirm belki,,ben de Bursa'da yaşıyorum......teşekkürler....:teselli:

18. 21 Temmuz 2008
  19. paşaoluk

paşaoluk Guest

herkeze kolay gelsin bana da karar vermek çok zor allah yardım etsin :)