dr.Burçak Tok

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hasan tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : hasan
  1. hasan

hasan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pendik şifa hastanesine 9 ay boyunca kontrollere gittim.25.01.2010 da kontrolde herşey yolunda dedi ve bebeğimi 2 gün sonra kaybettim .Suyum bitmiş.Doktoruma çok güveniyordum tabiki bile bile bunu yapmaz ama en acısı beni cumartesi günü olduğu için pazartesi günü gel doğumu başlatalım şimsi psikolojik olarak hazırla kendini demesi oldu.ve hastaneden çıkış yaptığım halde kimse arayıpta ne haldesin demedi:KK43:iyiki özel hastane.başka bir hastanede doğum yaptım beni üzen plesanta yaşlanması olması ve bunun daha önceden belli olması .herşey yolunda giderken bunları yaşadım çok zor anlar geçiriyoruz:KK43:DOKTORUNUZU İYİ ARAŞTIRIN

2. 30 Mart 2010
  3. fiona

fiona Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canım başın sağolsun Allah sabır versin.Bende pendik civarında oturuyorum ve bebek düşünüyorum.Uyarını dikkate alacağım.Gerçekten çok üzüldüm.

4. 3 Nisan 2010
  5. hasan

hasan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mutlaka iyi bi doktor bul bana met etmişlerdi ama ilgisizdi.Bende hep bi güvensizlik vardı ama keşke başka doktor ve hastane bulsaydım.Şifa hastanesine sakın gitme

6. 6 Kasım 2010
  7. prettyy

prettyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende çocuk için tedavi görüyorum ve burçak hanıma gidiyorum yanlış tercihmi acaba,bildiğiniz daha iyi bir dr varmı?içime şüphe düştü şimdi