Dr. Cem Atabekoğlu

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve emineunal tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

17 Kasım 2009
    Konu Sahibi : emineunal
  1. emineunal

emineunal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben gebelik takibi için Ankara Üniversitesi Tıp Fak. doktorlarından Cem Atabekoğlu'na gitmeyi düşünüyorum. İyi bir doktor olduğunu duydum. Daha önce hastası olan varmı? Doğuma giriyormu? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. 5 Mart 2012
  3. hacettepe23

hacettepe23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba
    bende cem hocaya gidiyorum süper bir doktor kesinlikle tavsiye ediyorum herşeyle birebir ilgileniyor... hatta bana cep numarasını bile vermişti kafana takılan herhangi bir durumda ne zaman istersen arayabilirsin demişti... onun iş telefonunu yazıyorum belki bir yararı olur... 0312 595 68 47 umarım allah hepimizin gönlüne göre verir amin...

4. 5 Mart 2012
  5. hacettepe23

hacettepe23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben hacettepeye gidiyordum iki sene gittim kimse birşey anlamadı
    cem hocaya gittim bana birşeyden şüphelendim adetin 3. günü gelirmisin dedi... (daha öncesinde aşılama yapacağını belirtmişti yaşım 35 olduğu için) gittim rahim duvarına yapışık birşey gördü ve bu senin hamile kalmanı engelliyor demişti. bir anda karar verildi ve ben ertesi gün ameliyata girdim 1 hafta oldu bu ayın 27 sinde kontrole gidicem belki bu sayede aşılamaya gierek kalmadan kendiliğinden hamile kalabilirsin dedi