Dr. Coşkun Şanverdi hakkinda bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve feris tarafından 5 Haziran 2007 başlatılmıştır.

5 Haziran 2007
    Konu Sahibi : feris
  1. feris

feris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    93
    Meraba arkadaslar,
    Ben burun ameliyatı olmak istiyorum. Forumda okuduklarım kadarıyla Coşkun Şanverdi bana çok uygun geldi. Ancak iletişim bilgilerini bir türlü bulamadım. :uhm:
    Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Durumum biraz acil olduğu için yeni konu açmak zorunda kaldım. çünkü yakın bir zamanda işe başlıcam ve bi daha zamanım kalmıcak.
    hangi hastanede çalıştığını ya da telefonunu bilen arkadaslar bana mesaj atabilirlese cok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler:1rolleyes:

2. 5 Haziran 2007
  3. evet kızlar yaa..lütfen google dan bulamıyorum bir tülü lütfen bilgisi olanlar.yazabilirseniz çok iyi olur

4. 5 Haziran 2007
  5. SENACE

SENACE Guest

6. 5 Haziran 2007
  7. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar kardeşim nazar ona ameliyat oldu size bilgi verir,tel ve çalışma yerini o biliyor,tavsiye ederim ameliyat sonrası çok rahat geçti

8. 5 Haziran 2007
  9. senace canım o linke ben bakmıstım..yarencim peki görüntü nasıl oldu doğal mı..mesela bugun ofise bi kız geldi ben hemen anladım estetik oldugunu ama diğer arkadas anlamamıs bende bişey mı war bilmiyorum ama hemencecik anlıyorum yaa:)

10. 5 Haziran 2007
  11. feris

feris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    93
    ya bence anlasılsın önemli diil su kocaman burnumdan kutuliim yeter :çok üzgünüm: yarencim cok tesekkür ederim cevabını bekliyorum

12. 6 Haziran 2007
  13. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    gayet doğal,normalde diyer ameliyat geçiren kişilerde belli oluyor,üstelik kardeşimin ameliyat sonrası çok rahat geçti,morarma ve kanama olmadı,ağrı fazla hissetmedi,birde doktorun elinin hafifliği önemli

14. 7 Haziran 2007
  15. Yaren Kardesin Kime Ameliyat Oldu Acaba:?

16. 7 Haziran 2007
  17. feris

feris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    93
    meraba arkadaslar, ben öğrendim nerde çalıştığını. merak edenler bana mesaj atarsa yardımcı olurum. sevgiler

18. 7 Haziran 2007
  19. gxoxzde2007

gxoxzde2007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Op.Dr.Coşkun Şanverdi için 0(216)4655959 adlı numaradan randevu alabilirsiniz. Ben ve birkaç arkadaşımın ameliyatını yaptı. Çok iyi bir cerrahtır.