Dr. Coskun Taşçı Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ebbrruuuu22 tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ebbrruuuu22
  1. ebbrruuuu22

ebbrruuuu22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalarrrrr,

bende burnumdan sorun yasiyorum 1 defa ameliyat olmustum yanliz estetik anlaminda degil nefes sorunu yasiyordum ve ameliyatdan sonra artik hangi nedenden dolayi bilmiyorum burnum eyrilmeye basladi ve gitdikce burnum düstü...su anki burnum eskisinden bin kaaaaaat daha kötü ama napim aynaya bakmiyorum fazla :KK66:
    Takinti haline getirmemeye hep özen verdim ama olmuyor ki insan ister istemez takiyor ve bunalima giriyor en azindan kendi adima söylebilirim bunlari...

simdi adam gibi doktora ameliyat olmak gerekiyor bu tür ameliyatlara bunu sonradan ögrendikde hangi doktora iste!!!

Bi tavsiye üzerine Dr.Coskun Tasciyla görüsecem iki hafta sonra yanliz internetde biraz arastirim dedim hic birsey bulamadim..

Bu doktor hakkinda bilginiz varsa eger benimle paylasirsaniz cok sevinirimmm.....

2. 6 Ağustos 2009
  3. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım burnunu görebilirmiyiz peki?

4. 6 Ağustos 2009
  5. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    resim görebilirsek çok memnun oluruz allah kimsenin başına böyle bişey vermesin ilk ameliyatını kim yapmıştı cnm ??

6. 6 Ağustos 2009
  7. ebbrruuuu22

ebbrruuuu22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fotoraf inanki yok zaten is yerindeyim...ama eger ameliyat olursam söz fotoraf koyarim buraya hic sorun degil...almanyada yasiyorum gurbetciyiz ve burda ameliyat oldum maalesef olmaz olaydim...

8. 6 Ağustos 2009
  9. EU1

EU1 Guest

aynı sorun eşimde de var sadece sağlık açısından ameliyat olmuştu 10 sene önce hemde iyi bir doktora kbb ci
    ama imdi buru yamuldu ve ucu düştü eskisine göre üstelik nefes sorunu ikiye katlanarak devam ediyor şuan :nazar:
    eskisinden beter oldu yani
    bende ondan ders alarak seçimimi bir estetik doktorundan yana kullandım ve ameliyat oldum şimdilik çok memnunum allah esirgesin hepimizi :Saruboceq:
    şimdi hem yeniden ameliyat olması hemde burnunu eski haline getirmek için ameliyat olması söyleniyor ama nafile bu halinide ararım diye razı değil ameliyata bende az çaba harcamadım kendi ameliyatıma ikna etmek için
    o yüzden seçimler değişebilir ama doktorunuz hem kbb hemde estetik konuda bilgili biri olursa sizde senelerinizi burun ameliyatınızı neden yaptırdımki ah kafam diyerek değil keşke daha önce yaptırsaymışım diye geçirirsiniz yerimseniben

10. 6 Ağustos 2009
  11. ebbrruuuu22

ebbrruuuu22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kbb´ciye olmustum ve inanin bana eskisi gibi degilim..bu ameliyatdan sonra cok degistim ne bi yere gidesim geliyor ne kendime bakasim geliyor adam gibi bi doktora ameliyat olmam gerekiyor!
    Ve hemen bizim evimizin yaninda bi komsumuz var gecen sene ameliyat olup geldi bi gördüm sasirdim dedim sende bi degisiklik var oda anlatdi iste istanbulda ameliyat olmus ve bizim türk cerrahlarimiz bu branchda baya basariliymis ee bende dogal olarak arastiriyorum bana yardimci olursaniz sevinirim...

12. 6 Ağustos 2009
  13. EU3

EU3 Guest

cnm estetik cerrahi bölümündeki doktorlar öneriler sorular bölümüne gir orada her doktorun adına acılmıs topikler var ve hastalarının yorumları resimleri fln var oradan en iyi bilgiyi edinirsin

14. 6 Ağustos 2009
  15. ebbrruuuu22

ebbrruuuu22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm estetik cerrahi bölümündeki doktorlar öneriler sorular bölümüne gir orada her doktorun adına acılmıs topikler var ve hastalarının yorumları resimleri fln var oradan en iyi bilgiyi edinirsin

sagol canim...

16. 6 Ağustos 2009
  17. masumpapatya

masumpapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    o doktorun adını hiç duymadım neden süperplast demişsin sen onun süper olduğunu nerden biliyosunki, hem bilsen burda sormazdın

18. 6 Ağustos 2009
  19. EU3

EU3 Guest

süperplast die bir yerde calısıyor belliki masumpapatya yaa alemsinn :KK70: