Dr.dan Geldim Bebk Gelişmemiş Dedi Moralim çok Bozuk :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve istiridyeyim_incimsin tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : istiridyeyim_incimsin
  1. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :a015:MORALİM ÇOK BOZUK ŞİMDİ DR.DAN GELDİM. 7.HAFTA İDİK AMA DR.5 HAFT GÖRÜNÜYOR DEDİ ÇOK KÜÇÜK BEBEK GELİŞMEMİŞ DEDİ... AĞLIYORUM ÇOK ÜZGÜNÜM:a015:
  2. 26 Mayıs 2008
  3. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    baska bişey demedi mi?belki de normale döncek ilerde..geç düşmüştür rahme falan?baslarda bana da demişti doktorum çok küçük haftasına göre diye..düşük olur büyük ihtimal dedi.ama yanıldı...yani sana baska ne dedi?
  4. 26 Mayıs 2008
  5. bmy

bmy uzman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ya ağlama belki döllenmen geç oldu onlar son adet gününü baz alıyolar benm yumrtlamam 20.günde olmuştu düşün onlar 14.gün sayıyolar hep üzlme bn de bebeğimi kaybettm dua et sağlkla büyüsün
  6. 26 Mayıs 2008
  7. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    cnm hiç üzülme dicem biliyorum üzüleceksin ister istemez ama bizim akrabamızada ayı şekilde bebek gelişmiyor dediler onun için iğne yaptılar bisürü testler akciğeri gelişmedi dediler her doktora gittiğinde ama şimdi 2,5 yaşında sapasağlam oğlu var gayette normal bir bebek artık allahın takdiri inş. seninkide öle olcaktır:teselli:
  8. 26 Mayıs 2008
  9. misskokulumm

misskokulumm Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    bence başka doktora daha git hemen yarın hiç üzülme Allah hayırlısını versin doktor da bi insan sonuçta bakalım başkaları ne diyecek
  10. 26 Mayıs 2008
  11. nazers

nazers Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya üzülme moralını yuksek tutmaya calıs allah yardımcın olsun bıran once gelısır inş.benım yengemınde bebegı gelısmedı cokta kılo aldı ama bebısı 7 aylık 1kılo300 gr.dogdu şimdi cok saglıklı allah sukur..inş sende bebişini kucagına alırsınnn
  12. 26 Mayıs 2008
  13. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım dur bakalım hemen nıye canını sıkıyosun bır hafta daha bekle bıdaha git doktora bakalım canını sıkma allah büyükür inşalllah bebişin sımsıkı tutunacakdır annesine kalbini ferah tut
  14. 26 Mayıs 2008
  15. muzurperi

muzurperi Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım bozma moralini hemen başka bi doktora gittt yaww sana üzülme diyorum ama ben bile üzüldüm şimdi üfff...
  16. 26 Mayıs 2008
  17. asistan27

asistan27 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    istiridyeyim_incimsin arkadaşım üzülme sıkma canını her işte bir hayır vardır,aynı durum benimde başıma geldi ilk bebeğimde senin gibi inanmadım başka dr gittim özele yani oda beni oyaladı sonra ne oldu düşük yaptım, 2. bebeğimde 7 haftalık gittiğimde kalb atışı olmadığı için 8. haftada kürtaj oldum, aynı benimki gibi sendede 5 haftalıktan sonra büyüme duruyor sanki, ben yeni kürtaj olduğum için bekliyorum 15 günü doldurunca bütün testlerim ve tahlillerim yapılacak nedeni araştırılacak, umarım arkadaşım rabbim sanada banada sağlıklı bebişler nasip eder.:teselli:
  18. 26 Mayıs 2008
  19. asistan27

asistan27 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    istiridyeyim_incimsin arkadaşım üzülme sıkma canını her işte bir hayır vardır,aynı durum benimde başıma geldi ilk bebeğimde senin gibi inanmadım başka dr gittim özele yani oda beni oyaladı sonra ne oldu düşük yaptım, 2. bebeğimde 7 haftalık gittiğimde kalb atışı olmadığı için 8. haftada kürtaj oldum, aynı benimki gibi sendede 5 haftalıktan sonra büyüme duruyor sanki, ben yeni kürtaj olduğum için bekliyorum 15 günü doldurunca bütün testlerim ve tahlillerim yapılacak nedeni araştırılacak, umarım arkadaşım rabbim sanada banada sağlıklı bebişler nasip eder.:teselli: