dr.emzik kesinlikle verme dedi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve yelsan tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

25 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yelsan
  1. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dr.emzik verme dedi oglum 3.ay 1 haftalık baş parmagının tümünü emiyor sonra agzından su şaklinde kusuyor ne yapmalıyım emzik vermek istemiyom ama elini emmesi geçermiki ne yapsam

2. 25 Ekim 2008
  3. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende oğluma 10 yakın emzik denedima ma hiçbirisini kendisi almadı ve 2 aylıkken parmak emmeye başladı.şu anda 3,5 yaşında hala emiyor. bence dr la bu konuyu görüş derim yani emzik vermiyorum ama parmak emmeye başlıyo galiba ne yapabilirim diye danış. çünkü ben çok çabalıyoruma ama parmak emmekten vazgeçiremiyorum. emzikten uzaklaştırma şansın daha yüksek

4. 25 Ekim 2008
  5. sembar

sembar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kızımda 3 aylıkken parmak emmeye başladı.bende bu durumdan çok rahatsızdım dr sakın bebeğe engel olma vazgeçirmeye çalışırsan iyice alışkanlık haline getirir zamanla kendiliğinden bırakır demişti .6 aylık oldu hala cuk cuk parmak emiyo inşallah bırakır.

6. 25 Ekim 2008
  7. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim korkum amcamın kızı elini emmeyi bırakmadı koltuk altından bundan dolayı beze oluştu aldılar ben 3 aylık bebelerin hepsi emiyorsa emzik vermeyim dedim
    teşekkür ederim çok tatlı kızın sembar ama oglum küçük

8. 25 Ekim 2008
  9. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim parmagımı bile emiyor

10. 25 Ekim 2008
  11. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim yengem de oğluna emzik vermedi.1,5 yaşında oğlu hala parmağını emiyo.bi de emdiği parmağı acayip oldu.ortası inceldi böle bazen şişiyo falan.bi türlü bıraktıramadı.emziği bıraktırması daha kolay.bu dr.lar neden böle diyoki anlamadım.parmak emmesi daha mı iyiymiş?

12. 25 Ekim 2008
  13. eficik

eficik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar konuyu görünce yazamadan duramadımvallahi benim drum emzık emebilir
    deedi sadece bu damaklı olanından alırsanız daha iyi olur dedi eskıdendı emziklerçok basıttı ağız yapısını bozuyordu dedi bende rahatlıkla veriyorum şimdi 20 aylıkkızım biraz daha geçsinde ondan sonra bıraktıracağımyanı ben zararınıgörmedim................

14. 25 Ekim 2008
  15. hafsaa

hafsaa Guest

canım yabenım kardesım 15 yasında bıraktı okulda sıranın altına gızlenıp emıyodu cabalamalarını bırakma sakın

16. 25 Ekim 2008
  17. hafsaa

hafsaa Guest

vallahı elını emmeye başladıgında agzına dayıyorum emzıgı

18. 25 Ekim 2008
  19. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    benim kiz da cup cup emiyor parmagini ama her zaman degil ama insallah alismazlar zor ya Allah bizlere sabir versin gercekten