Dr. Erdem Tezel hakkinda bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Eylül 2007 başlatılmıştır.

28 Eylül 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhaba millet, yine ben. Yine ben çünkü bu doktora ulaşmak istiyorum. Kendisi Marmara üniversitesinde yrd.doç. Ama ameliyatları Marmara üniversitesi vakfında yapıyormuş. Vakıfta yapıyor olması özel hastane anlamınamı geliyor, bilen varmı. Yani ben kamuda çalışıyorum o üniversite doktoru, üniversite döner sermayesine yatırılan belli bir ücret karşılığı ameliyat olamıycammı, bu vakıf ne olaki. vede nasıl doktordur . CADIARZUşutarafagitti:sm_confused::uhm:a.s.

2. 5 Ekim 2007
  3. Lauren

Lauren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen bir daha mı burun ameliyatı olucaksın ¿

4. 6 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Hayır.orta yüz germe ameliyatı olmam gerek. Erdem tezelde bu konuda iyiymiş ve üniversitede çalışıyorya . Belki bi avantajı olur diyorum canım ya. Ama bana yazan yok dertliyim dertli:a015:senağlama

6. 5 Aralık 2007
  7. EU1

EU1 Guest

mail adresi var. hatta mail gönderdim. ama sorularıma yanıt vermedi. illa telefon numarası veriyo. ben telefondan önce bi araştırmak istedim. lütfen cevap yaz.

8. 5 Aralık 2007
  9. EU1

EU1 Guest

canı merhaba, ya sitede problem vardı yada benim iş bigisayarımda. sana uzun uzun 3 kez yazdım sayfa gitti. Evde tekrar deniyorum. Lütfen yanlış anlama. Seni görür görmez cevap yazdım. Erdem tezeli evet googleden buldum. Yaşım 36. Kaza nedeni ile yüzümde asimetri var. Orta yüz germe iyi gelecek. En iyilerden biri erdem tezel sanırım. Ve üniversitede olması belki bana avantaj sağlar. Çok pahalı bu ameliyatlar. Ve yeni burun ameliyatı oldum Hemen tekear biriktiremem para. Birikenekadar araştırıyorum.

10. 5 Aralık 2007
  11. EU1

EU1 Guest

canım sen neden bu yaşta endoskopik yüz germe ameliyatı oldun. Ücret çok önemli, yazarsan sevinirim. sana özelden gönderemedim. canım lütfen yaz daha çok sorum olacak.

12. 17 Ocak 2008
  13. eylll

eylll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    [Merhabalar;

bende Dr.Erdem Tezel e ulaşmaya çalışıuyorum; ben de bu tarz bi operasyonu düşünüyorum; bi kaç doktorla görüştüm Erhan Eryılmaz bu tip operasyon için uygun olduğumu söylerken Fatih dağdelen ve Naci Çelik yağ enjeksiyonu önerdi; Erdem Bey le de görüşmek isitiyorum; mail adresi yada uygunsa telefonunu verirseniz sevinirim

14. 17 Ocak 2008
  15. eylll

eylll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    [merhabalarİ; Bende Dr. Erdem Beyle ilgili olumlu şeyler okudum ve kendisi ne ulaşmaya çalışıtım; Marmara Üniv. hastanesinde çalışıyormuş fakat Academic hosp da hasta alıyormuş ve ücretli; siz memnun kaldınız mı ; ne kadar ücret ödediniz, cevap verirseniz sevinirim..iyi günler

16. 21 Ocak 2008
  17. eylll

eylll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba fukukum; size özelden msj atmaya çalışitım ama beceremedim:)) bende Erdem tezel den randevu aldım ve endoskopik orta yüze germe düşünüyorum; ama daha önce görüştüğüm bi kaç dr bunun için genç old söyledi ama siz benden daha gençsiniz; pek uygulanmayan bi ameliyat old için bi çok konuda mrk ettiğim şeyler var; iletişime geççmek için siz bana özelden msj atarsanız seviniriz

18. 21 Ocak 2008
  19. ndh1903

ndh1903 evli:)mutlu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bi karar ver Erdem tezelden mi Emre ilhandan mı randevu aldın :uhm: CADIARZU