Dr.Erol Tavmergen'in hastası olan varmı??????

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve NURDVC tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : NURDVC
  1. NURDVC

NURDVC Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Erol Beyin Hastası olan arkadaşlar yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum....:1shok:

2. 23 Nisan 2008
  3. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Diğer açtığın konuya da yazmıştım Erol Bey konusunda için rahat olsun.Tıbbi olarak her konuda güvenebileceğin, işinin ehli, son derece başarılı ve aranan bir doktor.teşhisleri net ve kesin.Yanılma payı yok.Gereksiz yere ümitlendirmez,ya da moralini bozmaz.Son derece gerçekçi bir doktor.Gelelim işin psikolojik boyutuna.Erol Bey'le tanıştığın ilk gün hariç bir daha 5 dakikadan fazla konuşamayacaksın.Özel muayenehanesine gitsen bile.Transfer günü bile.Bol bol muayenehanesindeki sekreteri,bazen de hemşireleriyle muhatap olacaksın.Ama onlar senin şikayetlerini,isteklerini Erol Bey'e iletecekler,o cevap verecek ama yine sekreteri aracılığıyla.yani iletişim sıfır.başın sıkıştığında mesela kanaman falan olduğunda yine arayacağın kişi sekreteri.Doktoruna direk ulaşabileceğin bir telefon yok.Bu çok can sıkıcı.Fakat şunu da göz ardı etmemek lazım Şifa'daki ekibi çok başarılı.Çok yoğun bu yüzden böyle bir formül bulmuş ve işi ekibiyle yürütüyor.Yine de tüm bunlara rağmen doğru seçim derim.hamile kaldıktan sonra ikinci bir doktor ihtiyacı hissedebilirsin bu eksiklikleri gidermek amaçlı.Bu sitede çok fazla hastası yok Erol Bey'in.Daha önceleri bir iki kişiyle tanışmıştım.Sonuçları bşarılıydı.Başika kimseyi bilmiyorum.

4. 23 Nisan 2008
  5. NURDVC

NURDVC Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    a.s.
    Çok teşekkür ederim, sekreteriyle görüşmüştüm, oda aynı şeyleri söyledi.Malesef görüşme imkanı olmuyormuş, neyse olmasın önemli olan tetkiklerimin sağlık ve doğru bir şekilde yapılmış olması ve sonucunun doğru değerlendirilmesi. Tekrar ilgilendiğin için teşekkürler.

6. 23 Nisan 2008
  7. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Rica ederim.Herhangi bi sorun olursa yine sorabilirsin.Cuma günü kontrolüm var.Muayenehanesine gideceğim.geçen hafta Kanada'da seminerdeydi Erol Bey,şimdi de çok ateşli hastaymış,ekibinden bir doktor muayene edecek.Canımı sıkan şey başka doktor da baksa kendisi de baksa 150 YTL ücret ödüyor olmak.Haa Bir de başka bütün doktorlarda ara muayeneler bir ay içindeyse ücretsiz yapılıyor.Erol Bey hepsinden ücret alıyor.15 gün sonra bile çağırsa ücretli yani.

8. 23 Nisan 2008
  9. NURDVC

NURDVC Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Cuma günü Şifa hastanesinde HSG filmimi çektireceğim, sonucu aldıktan sonra muayenehanesine gideceğim, bir şey daha sorabilirmiyim. Bu aşamaya kadar toplam ne kadar masrafınız oldu. Ayrıca çok teşekkür ederim bilipde gitmek daha iyi olacak, sonra süpriz yaşamaktansa.

10. 23 Nisan 2008
  11. NURDVC

NURDVC Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bu arada yazmıymıştım bilmiyorum ama inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. :nazar::nazar::nazar:

12. 23 Nisan 2008
  13. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Benim ilk denememde tutmadı bir kez de dondurulmuşlarla denedik o zaman tuttu.Bir de herşeye ücret ödedik.Rahim filmi falan da içinde neredeyse 10 bin YTLyi geçti.

14. 24 Nisan 2008
  15. bebixsxko

bebixsxko DORUK EGE...BEREN SU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selamlar bende erol TAVMERGEN hastasıyım ve hayatımda çok infertilite uzmanı tanıdım eşim doktor,ama ben erol beyin uyguladığı ve gösterdiği desteği,tedaviyi çok takdir ediyorum ben çopk memnunum.Önce psikolojik olarak seni rahatlatıyor yanlızca konuşmalarıyla zaten okadar ikna edici ve okadar zarif davranıyoki bu seni otomatik olarak relax yapıyor.Bir çok arkadaşım var hastası olan ve çoğu şu an gebe bende ilk aşılamamı 29 martta yaptırdım ve tutmadı zaten bana söylemişti 3 deneme ve sonra tüp bebek ama eninde sonunda bebişimizi kucağımıza alıcaz dedi...Muaynanesi de çok güzel bir yer gerek sekreteri gerek hemşireleri okadar ilgililer ki ben onlarla daha çok motive oldum üstelik bu hocamız profesyonel bir profösör ve inanılmaz yoğun çalışıyo her hastasıyla tel de konuşmaya kalksa zamanı kaybolur gider ama ben çok önemli konularda her seferinde kendisiyle konuştum yardımcı da oldu erol hocayla görüşmesem bile yanında çok değerli bir dr daha var cengiz bey diye gece gündüz tel ettiğimizde hep yardımcı oldu ama birazda hak vermeliyiz küçük bir sorunu onun yanında çalışan deneyimli elemanlarına sorabiliyoruz çünkü onlarda bu işte en iyileri onlar erol beyle aramızda köprüdür ler.Özel şifa ya gelince muhteşem bir kadro ve hizmet diyorum onlar için....
    Sakın endişelenme sen şu ana en iyi uzmanların himayesi altındasın ama şunuda unutmamak lazım bütün drlarımız konusunda uzmandır sadece seçim hakkımız vardır diğerlerine saygı duymalıyız ben erol beyin hastası olarak sadece sana bilgi vermek istedim.Allah istemezse hiç bir tedavi sonuç vermez önce allahın izniyle sonra dr larımızla bebişlerimizi umarım kucağımıza alırız...,
    tedavin hayırlı olsun...

16. 24 Nisan 2008
  17. NURDVC

NURDVC Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    a.s.a.s.a.s.
    Çok Teşekkür Ederim. İnşallah dualarımız kabul olur.

18. 24 Nisan 2008
  19. NURDVC

NURDVC Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    a.s.a.s.a.s.
    Nesye, sonu güzel olur inşallah.Teşekkür ederim.