Dr.Eyüp Ekici ye giden var mı??

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve star0635 tarafından 13 Ocak 2011 başlatılmıştır.

13 Ocak 2011
    Konu Sahibi : star0635
  1. star0635

star0635 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben medicana ya gidiyorum ama duyumlarıma göre Eyüp ekici ayrıntılı ultrasonda çok iyiymiş.bu konuda tavsiyesi olan var mı??ayrıntılı ultrason mutlaka gerekli mi??

2. 16 Ocak 2011
  3. berrak80

berrak80 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bence ayrıntılı ultrason gerekli bende dr.eyüp ekici^ye gitmiştim aralık 2009 da..sonra özel doktor bulıup doktoruma gösterdim bana dedği şu oldu.eyüp ekici gercekten iyidir ama o kadar para vermene gerek yoktu dedi.275tl vermiştim.10 dakika bile sürmüyor.bakıyor ve bir rapor hazırlayıp yolluyor.
    akrapol hastanesine de gidebilirsin oranın ultrasonu cok iyi.bende zaten orda dogum yaptım.cok ilgili bir hastane ve eyüp ekici kadar pahalı değil.ben sahsen o kadar para verdiğime üzüldüm.
    hamileliğin sorunlu değilse eyüp ekici'ye gerek yok.bana kalırsa sadece adam isim yapmıs.ama ilgili bir adam.
    yine de siz bilirsiniz.size hayırlı hamilelikler

4. 17 Ocak 2011
  5. zeynepSav

zeynepSav Dünyamsın Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende hamileliğim sırasında eyüp ekiciye gitmiştim ama benim dr bebekte prıblem olduğunu söylemişti
    bu sebeple gittim arkadaşın dediği gibi 10 dk sürüyor eğer bir problem gözükmüyorsa gitmeye hiç gerek yok. daha uygun ücretli bir yerdede ayrıntılıya gidebilirsin.

6. 17 Ocak 2011
  7. toplight

toplight Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    968
    Beğendikleri:
    1.325
    Ödül Puanları:
    113
    medicana da ayrıntılı ultrasonu(riskli gebeliklerde amniyosentez vs gibi işlemleri de) Prof. Dr. Ali Ergün yapıyormuş bende perşembe gün gideceğim . O da riskli gebeliklerde ankaradaki 1-2 hocadan birisiymiş eğer ayrıntılı ultrasonunuzu ali hoca yapacaksa boşuna ona gitmeyin medicanadan öğrenebilirsiniz

8. 18 Ocak 2011
  9. berrak80

berrak80 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

prof dr ali ergün gatanın hocası olması lazım.evet dediğiniz gibi riskli gebelerde iyi.bir kac arkadasım gitmişti.ama ali hoca ayrıntılı yapmıyordur sanırım çünkü o kadın dogum uzmanı.radyoloji uzmanları yapıyor diye biliyorum.
    ama ali hoca yapıyorsa da orda da pahalıdır diye düşünüyorum

10. 18 Ocak 2011
  11. star0635

star0635 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında benim doktorum da ali ergün ü önerdi.ama ben de kadın doğumcu olduğu için tedirgin oldum.bazıları bu konuda radyolog daha ii diyor.benim doktorum ise kadın doğumcunun ayrıntılı ultrasonla bakması daha ii olur diyor.çünkü daha ii yorumlayacağını söylüyor.ben de bu konuda duyarsız kaldım.eyüp ekici nin fiyatı 300 tl.Ali Ergün ise 350 tl. mış.para çok önemli değil bi şekilde verilecek ama hangisi daha ii olur ona karar veremedim.

12. 18 Ocak 2011
  13. imjuli

imjuli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben dış gebeliğimin erken safhasında gitmiştim, kesinlikle çok memnun kalmıştım.
    erken teşhisimizde ve tedavimizin başlamsında çok katkısı olmuştu.

14. 18 Ocak 2011
  15. toplight

toplight Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    968
    Beğendikleri:
    1.325
    Ödül Puanları:
    113
    star0635 eğer gebelik takibi ise medicana zaten bunu sağlıyor ayrıntılı ultrasonda benim ilk bebeğimde ense kalınlığı fazla çıktığı içime sinmeyip eyüp ekiciye de gitmiştim ama o zaman takibimi de gene riskli gebelik konusunda ankaranın en iyilerinden tuncay nas yapıyordu ve tuncay hocanın dediklerinden farklı değildi eyüp ekicinin dedikleri bence eğer riskli gebelikse eli ergün e değilse eyüp ekiciye git derim, tabii sonuçta karar senin aradaki fiyat farkı da çok abartılı değil hangisine için ısınıyorsa ona gidersen iyi olur

16. 18 Ocak 2011
  17. ece78

ece78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Biz 2 bebegimizde de gittik ve memnun kaldik.bizim de uclu taramamiz kotu cikmisti.esimle karar erdk ne olursa olsun ogrenelim diye aldirmayacaktik ama bilmek istedik.bizi baya bir aydinlatti.bebegin ic organlarinin kontrol etti.burun kemiginden dawn olmadigini kesinlikle soyleyebilirim dedi.cok sukur bisi cikmadi.hatta benim bobreklerim de at nali varmis onuda gordu her ikisindede.biz nemnun kaldik.simdi 3.bebegim ve kendi dr um yapti ondan cok memnun kalmadik.simdi icimde hep bir tedirginlik var hala.hafataya dogumum var.insallah epimiz saglikla bebeklerimizi kucagimiza aliriz

18. 15 Mayıs 2014
  19. karakiz0618

karakiz0618 Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    ben de dün gittim 360 tl olmuş fiyatı , gitmeden önce çok araştırdım. Riskli gebelik yüzünden, ikili taramada down ihtimali vardı. Çok şükür bir şey çıkmadı a.s. yaptırmamak için gittim,"%90 garanti veriyorum down falan değil ama aklımızda şüphe kalmasın derseniz amniyosentez yaptırabilirsiniz " dedi. bugün A.s. randevum vardı ve gitmedim ... Zaten her halükarda doğuracaktım nasipse bu bebeği, Rabbim gönlüme göre verdi...