Dr.FATMA KASAPOĞLU Kadın Doğum Uzmanı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve GIYMATLIM tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

21 Aralık 2009
    Konu Sahibi : GIYMATLIM
  1. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar ilk bebeğimi Fatma hanımda doğum yaptım. İnsancıl güleryüzlü ve nazik biriydi. Tüm sorunlarımla yürekten ilgilendi Allah razı olsun.
    O zaman Medicine hosbital'da hizmet vermekteydi. ancak uzun süre önce doğum iznine ayrılmış diye duydum. halen araştırıyorum ama şu an nerde çalıştığını bulabilmiş değilim. başka doktorlara da gittim ama o samimiyeti yakalayamadım.
    Bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. :a015:

2. 22 Aralık 2009
  3. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Hiç duyan bilen gören yokmu :gitme:

4. 26 Ocak 2010
  5. mervedmn

mervedmn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben izinden sonra döncek die duydum aynı hastaneye ama şu an bi bilgim yok ben hamile değilim ama doktor araştırıyorum medicine gitsem mi die düşünüyorum ne dersin?

6. 26 Ocak 2010
  7. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım eğer halen daha arıyorsan fatma hanımı vakıf gureba hastanesinde görev yaptığını duydum..

8. 30 Ocak 2010
  9. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bu nasıl izinmiş anlayamadım, bi arkadaşım hamileyken hastaneye sormuştuk izine ayrıldı demişlerdi, o arkadaşım 2. bebeğini bile doğurdu, fatma hanım izinden dönemedi :bbo:

Hastane olarak medicine iyi diyebilirim.. ama şu an için düzenli devam ettiğim bi kadın doğum doktorum yok, bende arayış içersindeyim

10. 30 Ocak 2010
  11. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    aramaz olur muyum.. ama vakıf gureba hastanesindeki bi tanıdık doktora sorduk, orda olmadığını söyledi.. yoksa bi karışıklığa mı geldi anlayamadım.. acaba bi gün gidip hastaneyi kolaçan mı etsem :1ninca:

12. 16 Mart 2010
  13. zara15

zara15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşım ben de Medicine Hospitalde dr.Fatma hanımda doğum yapmış ve çok memnun kalmıştım geçen gün tesadüfen bir komşusuyla tanıştım kendisinin şu an bir yerde çalışmadığını ve ikinci çocuğuna hamile olduğunu söyledi.

14. 16 Mart 2010
  15. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    yaa demek öyle.. Fatma hanım gibisini bi daha zor buluruz arkadaşım :a015:

16. 22 Ağustos 2013
  17. zulal75

zulal75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    9 aydır medicine hospitalde çalışıyor fatma hanım. 3 çocuktan sonra göreve başladı. onun gibi doktor bulunmaz gerçekten de. çok insancıl, candan. yine kapısında hasta kuyrukları var. randevu almak çok zor. ama beklemeye değer.

18. 22 Mayıs 2015
  19. Nilayn07

Nilayn07 Kasım'da AŞK başkadır :))) Üye

Beğenildi:
    763
    Ödül Puanları:
    23
    Merhaba arkadaşlar. Bende gebeliğimin başından sonuna kadar tek bir doktora gitmek istiyordum. Ilk heyecanımızla en yakın gidebileceğimiz yer olarak özel Araf tıp merkezinde Nesrin Hanım'a gittik eşimle ama hiç memnun kalmadık. Daha sonra araştırmalarım sonucunda Op. Dr. Fatma Kasapoğlu'ndan randevu aldım ve düzenli olarak ona gidiyorum. Gerçekten herkese tavsiye edebileceğim bir doktor. İnsancıl, sempatik, vicdan sahibi, anlayışlı ve her konuda bilgilendirme yapıyor. Para için değil gerçekten hizmet için çalışan biri. Ayrıca öyle beni ilaçlara da boğmadı. Sadece çok yoğun olduğu için ben kontrole gittiğim gün daha hastaneden çıkmadan bir sonraki randevumu alıyorum yoksa randevu almak biraz sıkıntı olabiliyor. Hastane olarak da orada doğum yapmış Kişilerin memnun kaldığını duydum. Ayrıca tüm doğumhanesi personelinin bayan olması beni çok rahatlattı. Hastanenin kendi içinde doğum fotoğrafçısı bile var :) eğer kararımda bir değişiklik olmazsa fotoğraflarımı da oradaki fotoğrafçıya çektirmeyi düşünüyorum.