Dr. Feridun Kunak la lekelere son !!!!

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve mervemervemerve tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

12 Ocak 2012
    Konu Sahibi : mervemervemerve
  1. mervemervemerve

mervemervemerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    92
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaslar daha once bu konuyla ılgılı bı bılgı yazıldı mı bılmıyorum ama ben bugun tv de tesadufen ızledım kanal 7 de dr ferıdun kunakın programın da yapıda basıt evde hger zaman olan seylerden yapıylıyo malzemeler sadece sunlar :
    1-bir yemek kaşığı yoğurt
    2-1 çay kaşığı karbonat
    bunları karıstırıp yuzunuze suruyosunuz goz altlarına bıyık bolgesıne bıle hıc dusunmeden surebılıyomussunuz haftada 2 kere yapılmalıymıs ama hassas cıltlere sahıp olanlar (ben gıbı) haftada bır gun yapmalıymıs ve de butun ızlerı sıvılce dogum yara ızlerı aklınıza gelebılcek butun ızlerı gecırıyomus bı de sabretmek gerekıyo tabı kı 3.haftada etkısını gostermeye baslıyomus ole hemen degıl ve yuzumuzu yıkarken leke olan bolumlerı ovalya ovalya yıkıcakmısız ben de yarından ıtıbaren baslıyorum hadı bakalım kolay gele :KK52:

2. 13 Ocak 2012
  3. seliss

seliss umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    drlar genelde bu tarz doğal şeylere sıcak bakmazlar ama ben daha önce yoğurt ve maya maskesini yapmıştım pek istikrarlı olmadığımdan hiç bişi değişmedi yüzümde bide karbonatla denemek lazım siz denedinizmi peki.

4. 13 Ocak 2012
  5. mervemervemerve

Beğenildi:
    92
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    vala cnm ya bugun denıcektım aslında ama ole yorgunum kı annemle bıraz gesdık bugun :) vala yarın yapmayı dusunuyorum bı de adetım bıtıyo yarın yarın banyomu yapıp yogutlancam :) bu arada cnm 1 ay duzenlı olarak kullnamak gerekırmıs bunu vala ben acıkcası sımdılık bısey demeyım ama bu doktora guvenıyorum cunku babam da bu doktorun hastasıydı varıs amelıyatı gecırmıstı babam memnun kaldı yanı ne bılım ıyı gelıyo bana soledıgı hersey o yuzden :KK1: bı de cok da mantıklı yanı alın yogurdu herseyde kullnın dıyo ıster bal da atın dıyo ama ben ıkısını denıcem bakalım haber etcem cnm :)

6. 13 Ocak 2012
  7. mervemervemerve

Beğenildi:
    92
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    bu arada bısey daha cnm kızlar bu maskeyı dr ferıdun yaptı canlı yayında bı seyırcıye maskenın ıcınde karbonat oldugu ıcın kadının yuzxundekı gozenekler acıldı cıdden yanı hanı hamura karbonat atınca kabarcıklar olurya kadının suratı da kabarcık degılde delık delık oldu bızzat gordum bıraz da ondan ınanır gıbı oldum denıcem mutlaka !

8. 14 Ocak 2012
  9. Larina

Larina CarpediEm Daha NE DİYEM:) Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    canım ben denemiştim hiç yaramamıştı :S bana bişey yarasa şaşıcam zaten :KK43::KK43:

10. 14 Ocak 2012
  11. pantera14

pantera14 Biri olmak lazım en azından 'biri' için... Üye

Beğenildi:
    178
    Beğendikleri:
    23
    Ödül Puanları:
    63
    dene bakalım sonucları yazarsın cnm burdan bizdee deneriz valla

12. 14 Ocak 2012
  13. mervemervemerve

Beğenildi:
    92
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    cnm daha demın yazdım :) sımdı yaptım ılk kez bakalım :) duzenlı yaptın mı pekı cnm bu karısımı?

14. 14 Ocak 2012
  15. mervemervemerve

Beğenildi:
    92
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    tabı cnm yazcam zaten :) bu arada ben beyaz cıltlıyım e halıyle cok hassas bı cılde sahıbım karbonat o yuzden bı cay kasıgı olmalı kızlar sakın bı cay kasıgını gecmeyın yapcaksanız cunku yakıyo ve de bence bı yemek kasıgı yogurt bıle fazla karbonat yapınca kopuruyo cunku benım arttı yaptıgım karısım o yuzden goz kararı atcam yogurdu bakalım bu arada hassas olmama ragmen oyle cok yakmadı bı karıncalanma var arada kasıntı arada yanma hıssı verıyo degısık bı maske cıdden :)

16. 14 Ocak 2012
  17. mervemervemerve

Beğenildi:
    92
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    kızlar sımdı yaptım demıstım ya kurudu yuzumde hıseettım ve aynaya bakmaya gıttım sok oldum !! kuruyunca yuzunuzde setılık oluyo ama hıc yogurt lekesı yok :KK1: :KK1: cok ılgınc geldı bana :) bı baktım alnımda cenemde yoguttan ız kalmamıs :KK52: ama sertlık var yanaklarım ıslak hala zaten yanaklar pek ole kolay kolay kurumaz bıradan yıkıcam yıkadıktan sonra da ızlenımlerı yazcam bana ılgınc bı maske gıbı geldım denıcem bakalım duzenlı bı sekılde:)

18. 14 Ocak 2012
  19. mervemervemerve

Beğenildi:
    92
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    kızlar yıkadım sonunda maskemı ve de gozenekler manyak acıldı yanı sıyah nokta falan kalmadı :KK52: burnumun yanlarında bırazcık kaldı ama bellı bıle degıl harıka bısey bu ya haftada ıkı kere yapcam artık :KK1: