Dr. Fethi Orak hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve slnzdgr tarafından 18 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : slnzdgr
  1. slnzdgr

slnzdgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben fethi orak'a göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum. bir arkadaşım yaptırmış ve memnun kalmış ancak sizlerinde tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum. alman hastahanesinde yaptığını biliyorum sadece.fiyatı 6000 $ civarında. eğer bilginiz veya tecrübeniz varsa lütfen yazın.

2. 18 Temmuz 2008
  3. xoxykxux76

xoxykxux76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım fethi bey benimde araştırdığım bir doktor.bilgi edindikçe bizimlede paylaş lütfen.şimdiden geçmiş olsun

4. 18 Temmuz 2008
  5. herneyse

herneyse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam,
    4 hafta önce fethi beye burun ameliyatı oldum, sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım. Göğüs konusunda bir bilgim yok ama duyduğum kadarıyla fethi bey her alanda çok iyiymiş.

caramelatte78 bunu beğendi.
  6. 19 Temmuz 2008
  7. xoxykxux76

xoxykxux76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşım.senin yazılarını burun estetiği konusundan özellikle takip ediyorum.fethi beye ilk nasıl ulaştın yani tavsiye ilemi gittin.randevu alabilmen kolay oldumu.ben onur erol beyden randevu aldığımda 1.5 ay beklemiştim.fethi bey hastasına karşı nasıl onu merak ediyorum.ilk gittiğinde tamam aradığım doktor işte bu dedinmi.ve ameliyat sonrası her istediğinde doktoruna rahatlıkla ulaşabildinmi.kusura bakma çok soru sordum.sanada geçmiş olsun buarada.umarım mutlusundur sonuçlardan.....

8. 20 Temmuz 2008
  9. herneyse

herneyse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,

bana yengem tavsiye etmişti. o da arkadaşlarından duymuş. fethi bey anladığım kadarıyla belli bir kesimin gittiği bir doktor. yani güvenen tavsiye ediyor ve bir giden bir daha gidiyor. mesela ben de ileride slikon düşünüyorum ve başka bir doktor aklımdan bile geçmiyor, fethi bey pahalı olmasına rağmen.

randevu sanırım 1 hafta içinde bir güne vermişlerdi.

fethi bey hastasına karşı benim forumda okuduğum diğer bazı doktorlar kadar ilgili olmayabilir yanlız. Doktora ulaşma konusundaysa ilginç gelecek belki ama doktorun cep telefonunu biz almamıştık ve sonradan aramamızı gerektiricek bir durum da çok şükür olmadı. Bence çok temiz ve titiz iş yapıyor.

ilk gittiğimde aradığım doktor işte bu demedim, ben ona da pek inanmıyorum. Bir doktorun satış-pazarlama becerisine, konuşkanlığına, sevecenliğine değil yüzde yüz cerrahlığına bakmak gerektiğine inanıyorum. O yüzden de Fethi Bey beni ilk görüşmede o anlamda mest etmedi ama çok iyi bir cerrah olduğu ve çok güvenebileceğim konusunda kesinlikle 'işte bu' dedim. Ama dediğim gibi, çok dozunda ilgileniyor, fazladan ilgi alaka göstermiyor. Bu da bana yetti, önemli olan sonuçtu çünkü.

Sonuçtan çok memnunum, daha 4 hafta olmasına rağmen.

Ben de çok uzun yazdım galiba... Yardımcı olabilmişimdir umarım.

10. 21 Temmuz 2008
  11. slnzdgr

slnzdgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herneyse teşekkürler bilgilendirdiğin için. bende senin gibi önemli olan cerrahlığı olduğnu düşünüyorum. silikon yaptıran varsa Fethi Bey'e lütfen bizi bilgilendirsin. çünkü sonuçlarını çok merak ediyorum.

12. 6 Ağustos 2008
  13. tavuskusu77

tavuskusu77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Selam Herneyse, ameliyat öncesi ve sonrası fotoğrafını koyabilir misin. Sonuçtan memnunsun anladığım kadarıyla

14. 3 Eylül 2008
  15. cherisher

cherisher Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar fethi orak ve erol kışlalıoğlu arasında gidip geliyorum burun estetiği dusunuyorum yorumlarınız bekliyorum :)

16. 3 Eylül 2008
  17. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cherisher görüştün mü bu doktorlarla

18. 3 Eylül 2008
  19. cherisher

cherisher Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erol beyle görüştüm fethi beylede görüşücem karar vericem duruma göre ama yorumlarıda dikkate alarak karar vericem :)

Son düzenleme: 3 Eylül 2008