Dr. Fevzi Yavaş hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve busra77 tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : busra77
  1. busra77

busra77 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    Aranızda Dr.Fevzi YAVAŞ'a burun estediği olan varmı?
    Bilgilendirirseniz sevinirim.

2. 23 Eylül 2008
  3. nehir1903

nehir1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba buşra77 ben dr.Fevzi Yavaş'ın hastasıyım..ilk estetik tecrübem burun idi.aylarca güvenebileceğim bir doktor araştırdım sormadığım kimse kalmadı en sonunda ağırlıklı olarak Fevzi beyin ismi verilince muayenehanesine gittim.4 yıldır fevzi bey ailemizin doktoru oldu diyebilirim..burun ameliyatımdan 4 gün sonra işimin başındaydım ne yüzümde morluk nede insan içine çıkamayacak kadar şişlik vardı..ailemden estetik konusunda kararsız olan kuzenlerim de fevzi beyin hastası oldu ve hepimiz çok memnunuz daha çok fikir sahibi olmak istersen eski Türkiye güzeli Hilal Aslangirayın netten resimlerini inceleyebilirsin.
    fevzi beyi tercih ettiğim için ben hiç pişmanlık yaşamadım.şimdiden geçmiş olsun

4. 23 Eylül 2008
  5. busra77

busra77 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkürler nehir1903.Tamponlar cikarken insanin cani cok yaniyormu? Birde ameliyattan sonra nefes alma problemin oldumu? Yanıtlarsanız sevinirim

6. 23 Eylül 2008
  7. nehir1903

nehir1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamponlar alınırken biraz agrı oluyor tabi!Ben ameliyat olalı 4 yıl oldu.Sen yeni ameliyat olacaksın.Duyduğuma göre kendiliğinden eriyen tamponlar çıkmış.Benim ameliyat öncesi solunum problemim yoktu sonrasında da olmadı rahat nefes alıyorum.

8. 23 Eylül 2008
  9. Gunes83

Gunes83 Guest

Bende atv'de yayınlanan "bambaşka biri" programında yaptığı ameliyatlarını ve sonuclarını gördükten sonra dr. Fevzi Yavaş'a hem burun hemde göğüs büyütme ameliyatı yaptırttım. Şuan gayet memnunum ikiside cok dogal oldu aslında ciddi tecrübesi olan babacan birisi. pişman olmayacagından eminim.

10. 26 Eylül 2008
  11. livali

livali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ameliyatımdan önce fevzi beyle görüşdüm,daha bır arkadasımın 2.burun ameliyatını yapmıs ve eski burnuna göre güzel bir burun yapmışdı.Bana çok ilgili gelmediği ve muayene bile etme gereği duymadığı için iyi şeyler hissettirmedi zaten korkarak gidiyosun insan tabi guven beklıyor,ben baska bı doktora oldum suan ıcın memnunum durumdan yalnız fevzı beyınde guzel yapdıgı ameliyatlar oldugunu bılıyorum,bırde tampon kesınlıkle acıtmıo varlıgıyle yoklugu bellı bıle olmuyo dıyım cıkartırkende sadece hafıf bır basınç ve rahatlama hissi oluyor

12. 6 Ekim 2008
  13. busra77

busra77 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Deneyimlerinizi paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ederim beni cesaretlendirdiniz.Yarın 4.30 için randevu aldım.Yarın akşam haberdar ederim sizleri :)

14. 6 Ekim 2008
  15. de_ja_vu

de_ja_vu Guest

Çok isabetli bir tercih yapmıssınız.Ben bundan 11 yıl önce Fevzi Bey'e burun ameliyatı oldum ve şimdiye kadar hiçbir sorun yasamadım.İnanılmaz dogal oldu .Beni önceden tanımayan kişiler hayatta anlamıyolar:)))

16. 7 Ekim 2008
  17. nehir1903

nehir1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha öncede dediğim gibi çok doğru bir tercih yaptın.Fevzi Beyin tecrübesine güvenebilirsin olmayacak bişeye asla olur demez kendisi bu mesleği ticarete dökmemiş nadir doktorlardan birisidir.şimdiden geçmişolsun

18. 8 Ekim 2008
  19. busra77

busra77 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fevzi Beyle görüşmeye gittim :) Söyledikleriniz çok doğruymuş kendinizi inanılmaz güvende hissediyorsunuz.Sabırla tüm sorularımı cevapladı :) Önümüzdeki hafta ameliyat için tarih istedim ama kongrede olacakmış.21 Ekim için ameliyat günü aldım :)