Dr Filiz Aydin

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Karagxoxzlxux tarafından 23 Ekim 2007 başlatılmıştır.

23 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Karagxoxzlxux
  1. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar Doğan Hastanesinde Dr Filiz Aydindan Gebelik Ile Ilgili tedavi Gören Yada Tanidiği tedavi Gören Biri Varmi

2. 23 Ekim 2007
  3. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım,ben 9 ay hormon tedavisi için gittim Filiz hanıma.son 3 aydırda bebek istiyoruz,gittiğim ilk dr. Filiz hanım oldu yine,çünkü gerçekten çok iyi bir dr. sendemi ona gidiyorsun

4. 24 Ekim 2007
  5. Karagxoxzlxux

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım bende filiz hanımın hastasıyım benim tdvim yeni başladı inşallah sonuçları ii olur senin sorunun ne peki??

6. 24 Ekim 2007
  7. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben pko hastasıyım,ve pko dan dolayı hormonel bozukluklar oluştu..ama şimdi çok şükür hormonel bozukluk tedavi edildi,hiç kalmadı..adetlerimde önceden 3-5 ayda bir oluyordu,sürekli ilaç kullanıyordum..ama son 1.5-2 yıldır ilaçsız oluyorum ve en fazla 3-4 gün geçiyor...

8. 24 Ekim 2007
  9. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    en son gittiğimde Filiz hanım bir problem olmadığını söyledi,sadece yumurtaların gelişiminin daha sağlıklı olması için glukofen verdi..daha ilk kutuyu kullanıyorum.ve bu ay reglim gecikti 12. gün ama tahlil yaptırmaya korkuyorum.

10. 24 Ekim 2007
  11. Karagxoxzlxux

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ay Canim Benim Ya Test Yaptirsana Hemen Merak Etmiyormusun Sonucunu Banada Ilet çok Merak Ederim Ikimiznde Sorunlari Ayni Bende Pkoyum Ve Prl Hormonum Yüksek Ve Yumurtlamamda Biraz Tembellik Varmiş şuan Için Sadece Dostinex Kullaniyorum 2 Ay Sonra Kontrolüm Var Bakalim Ne Olcak Sana Nasil Bir Tdv Uyguladi Hangi Ilaçlari Kullandin

12. 24 Ekim 2007
  13. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana glukofen dışında bir ilaç vermedi...inşallah kısa zamanda olumlu sonuçlar alırız canım...yarın sabah test yaptırmaya karar verdim.negatif çıkmasından korsamda cesaretimi toplayıp yaptıracağım..

14. 24 Ekim 2007
  15. Karagxoxzlxux

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haberini bekliyorum şekerim inşallah 2. çizgiye terfi etmişsindir

16. 2 Kasım 2007
  17. nevge

nevge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLAR AMAN DİKKAT! BEN TAM 11 AY FİLİZ HNM DA PROLAKTİN TEDAVİSİ GÖRDÜM. GEBE KALMAKTA İSTİYORDUM. GEBE KALMAYI BIRAKIN BUNDAN 11 AY ÖNCE 33 SEVİYESİNDE OLAN PROLAKTİNİM 79 A YÜKSELMİŞ. YANİ YANLIŞ Bİ TEDAVİ DEMEK İSTEMİYORUM AMA TEDAVİSİ BENDE TERS ETKİ YAPMIŞ. DÜZENLİ HORMON TETKİKLERİ YAPMASI GEREKİRKEN AYDA 2 DEFA GİDİYORDUM VE BANA GLUKOFEN,KLOMEN VE ÇATLATMA İĞNESİ TEDAVİSİ UYGULUYORDU SADECE. HER AY DA BU AY YUMURTALARIN ÇOK İYİ KESİN OLUR, İKİZ HATTA FELAN DİYEREK BENİ ÜMİTLENDİRİYORDU. BENİM TAM 11 AYIM BOŞA GEÇTİ. HATTA İLK BAŞLADIĞIM DURUMUMDAN NERDEYSE 3 KATTA DAHA KÖTÜYE GİTTİ. BEN YAPTIM ONDA TEDAVİ OLMA GİBİ Bİ HATAYI SİZ YAPMAYIN NOLUR...:1no2:

18. 2 Kasım 2007
  19. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaa ciddimisin....aslında bedimde pko bayağı düzelmişti,hatta hep söylüyodum adetim en fazla 2-3 gün geçiyor diye..ama bu ay 21 gün gecikti...çok umutlanmştım hamileyim diye,,ama sonuç negatif..Filiz hanım hep çok ilgili herşeyle,ama günüm ilk defa bu kadar çok geçti bide üstüne sen şimdi böyle söyleyince aklım karıştı