Dr.Fuat Yüksel

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve EU1 tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar aylardır süren araştırmalardan sonra nihayet doktorumu buldum zemuszemus
    fuat bey önce cana yakınlığı,ilgisi,bilgisi ve en önemlisi parayı ikinci plana atmasıyla beni çok etkiledi işte doktorum dedim allah kısmet ederse haziran sonu gibi (heyecandan ölmezsem ) hem burun hemde göğüs büyütme ameliyatı olucam çok heycanlıyım
    burdaki bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ederim iyiki burdayım iyisiyle kötüsüyle yaşayacaklarımı bana anlatarak beni bir anlamda hazırladılar :eek:
    şimdi sabırsızlıkla bekliyorum ameliyat günümü sizde çok iyi araştırın ve sizin için en doğrusunu bulun doktorunuz en önemli seçiminiz unutmayın :lepi:

2. 20 Temmuz 2009
  3. pokahontas

pokahontas RabbimEYLÜL'ÜMsanaEmanet. Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    163
    benim kardeşimde dr fuay yüksele silikon ve burun ameliyatı oldu memnun kaldı

4. 6 Ağustos 2009
  5. extre

extre Guest

Merhaba,
    fuat yÜksele gÖĞÜs dıkleŞtırme amelyatı olmak ıstıyorum bılgı verebılır mısnız memnun kaldınız mı?

6. 20 Ağustos 2009
  7. mernem

mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    internette yaptığım araştırmada çağıner hastanesinde beş milyara kadar olan estetik cerrahi ameleliyatları için kredi verildiği yazıyordu estetik cerrahi doktoru olarakta dr. fuat yüksel ismini gördüm acaba bu kişi aynı prof. dr. olan fuat yüksel mi bilenler bir açıklama yapabilirler mi acaba. amacım reklam yapmak değil bu tarz ameliyatlar için maddi durumu olmayan arkadaşlara haber vermektir.

8. 20 Ağustos 2009
  9. bahar456

bahar456 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet.. ben prof doktor fuat yüksele caginer hastanesinde hem gögüs hem burun ameliyati oldum. yani ayni kisi.cok samimi birisi ve isinde basarili. memnun kaldim tavsiye ederim.

10. 20 Ağustos 2009
  11. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.