Dr. Gökhan Adanalı Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve butterfly tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : butterfly
  1. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kızlarrr mrb, dün zühtü beye gittim. KBB doktoruna gerek yok ben bütün işlemleri yaparım dedi ama mesadaki doktor tomografi filiminden sonra KBB n,n müdahalesi sart demişti. kafam cok karıstı. ve onep'in verdiği ücret de fazla geldi taksit de yapmıyorlar. Aslında bilgisayardaki yaptıgı düzeltme hosuma gitti ama kararsızım. bugün mesaya gidecem tekrar KBB doktorum Alp Korkut Perçindi. mesanın estetik doktoru Gökhan Adanalı. gökhan beye ameliyat olan var mı? orda mı yaptırsam ki?

2. 16 Eylül 2009
  3. sedans

sedans Guest

cnm bn o doktoru duymadım bnde ankaradayım ve bnde amelıyat düşünuorum.. ama ankarda mı istanbuldamı ona karar weremıourm hala.. ankrada nebil bozdoğan duydum bu forumdada isaura ve zuhal ona yaptırmıştı başlka yaptıranlarda var ama hatırlayamadım şimdi.. reha hyavuzeri öven de var baya ama yaptırıp memnun olmayanda bu forumda.. ama nebil bozdoğandan memnun olmayan yok okuduklarım kadarıyla bide oneptende baya ii bahsediolar...onepi pahalı bulmuşsun sen nekadarmışki mrk ettimm bn görüşmeye gtmedim oraya...

4. 16 Eylül 2009
  5. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır..bilginize
    ıyi paylaşımlar a.s.

6. 17 Eylül 2009
  7. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bugün gittim ve bu cuma için gün aldım. dogal bir burun istiyordum aslında asıl nedenim sagıktı sadece kemiği düzeltecek. bakalım umarım güzel olur

8. 18 Eylül 2009
  9. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kızlarrr gökhan adanalının yaptıgı burunları bilen yok mu :KK43:(

10. 7 Mart 2011
  11. bouquet1

bouquet1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba butterfly gökhan adanalıya ameliyat olduğunu okudum bende burun ameliyatı olacağım ya güvende gökhan beye yada tobb daki mustafa deveciye ameliyat olucam ama karar veremedim sen memnun kaldınmı gökhan beyden tavsiye edermisin internette haklarında pek bir şey yazmıyor.burnunun önceki ve sonraki resimleri varmı?

12. 25 Aralık 2011
  13. b23

b23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gökhan bey ile ilgili daha detaylı bilgisi olan var mı acaba?