Dr. Güngör İyigün Acil

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve donurlu tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : donurlu
  1. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar acil yorumlarınıza ihtiyacım var. Hamileliğimi öğrendiğimden beri sürekli gittiğim doktorumun çalıştığı hastaneden telefon geldi bugün ve bana doktorumun hastaneden ayrıldığı ve bir süre başka hastanede de çalışmayacağı söylendi. 37+5 hamileyim ve bebeğim gelişimini 2 hafta öncesinden tamamladığı için heran doğumum söz konusu. ve yaşadığım şoku sizlere anlatamam doğurmak üzereyim ama doktorum resmen yarı yolda bıraktı beni, üstelik pazartesi gittim daha ve hiçbirşeyden bahsetmedi bile. Şuanda sancılarım başlasa gelip doğumumu yaptıracak bir doktorum bile yok açıkcası. Mecburen bu saatten sonra tekrar doktor arayışına başladım ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle Medical Park'ta bulunan Gökmen İyigün'den yarın için randevu aldım.
    Kısacası 9 aydır başka hiçbir kimseye gitmeden veya danışmadan devam ettiğim doktorumdan böyle bir şok yaşadığım için inanılmaz güven sorunu yaşıyorum. Bana Gökmen Bey'in hastası olup da yorumda bulunabilecek arkadaşlardan ayrdım bekliyorum...
    Şimdiden teşekkürler

2. 14 Kasım 2008
  3. durusuuuu

durusuuuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben iki defa gittim gökmen beye çok ii bi dr.a benziyo,ilk gitiğimizde çok farklı davranmıştı 2.de ilgisi bitti sanırım kendine hasta bağlamaya çalışıyo ,memnun olan arkadaşlar var ama okuyorum forumlardan tabi kişiden kişiye değişir,bende şuanda dr arıyorum çok zor karar vermek

4. 14 Kasım 2008
  5. durusuuuu

durusuuuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    (ilk önce konu başlığı gökmen iyigün olacak....)ben iki defa gittim gökmen beye çok ii bi dr.a benziyo,ilk gitiğimizde çok farklı davranmıştı 2.de ilgisi bitti sanırım kendine hasta bağlamaya çalışıyo ,memnun olan arkadaşlar var ama okuyorum forumlardan tabi kişiden kişiye değişir,bende şuanda dr arıyorum çok zor karar vermek[/QUOTE]

6. 15 Kasım 2008
  7. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.