Dr.Hakan Gürbüz'e giden varmı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mugeu1 tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : mugeu1
  1. mugeu1

mugeu1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 8 haftalık hamileyim delta hospıtal Hakan beye gidicem giden var mı paylaşırsanız sevinirm

2. 24 Ocak 2010
  3. OCD

OCD Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    gec olmustur gercı ama :KK43: gecen hafta gıttım ıyı gıbı geldı.

4. 25 Mart 2010
  5. marilyn

marilyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    delta hospital'da hakan beye gittim profesyonel gibi görünen ama amatör bir dr..2.kontrolden sonra vazgectim.acil durumda gitmiştim,bana siz bu bebeğe isteyerek mi gebe kaldınız bence psikolojik sorunlarınız var vs. abuk subuk seyler söyledi,bende eşime söyledim eşimle beraber hastaneye şikayet ettik muayene ücretimizi de geri aldık,bir daha da gitmedik,tavsiye ertmiyorum çünkü bir kadının dogum dr.u ilk önce onu rahat ettirmelidir.

Son düzenleme: 30 Temmuz 2010
  6. 22 Kasım 2010
  7. btoksoz

btoksoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kesinlikle gözünüz kapali gidebilirsiniz.Eşim ve ben Kocaelinde doktor yokmuşcasına sırf Hakan Bey için sürekli İstanbula gidip geldik.Tabiki doktorla münferit problemler yaşanabilir ama bence hatayı biraz da kendimizde aramakta yarar var.Peki siz doktorunuzun tavsiyesine uyup psikiyatriye gittinizmi.sonuçda tıbben kabul gormus tanılar var hamile bayanların depresyona girdiğine dair.Bence siz Hakan Bey i dinleseydiniz....

Son düzenleme: 22 Kasım 2010
  8. 22 Kasım 2010
  9. nevinbrs

nevinbrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doğumunuzu yaptınızmı acaba btoksoz delta hastanesinde hastane nasıl personel ilgisi vs.

10. 30 Kasım 2010
  11. btoksoz

btoksoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet dogumumu delta hospital de gerceklestirdim hakan bey ve hastane personeli gayet ilgililer.hicbir problem sıkıntı yasamadık...

12. 22 Nisan 2011
  13. btaskir

btaskir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    arkadaşlar konu açılalı baya olmuş ama bende yazmadan geçmek istemiyorum. 20 nisanda hakan beye gttim.ailem istanbulda onları ziyeret etmeye gitmişken internette hakkında bilgi edindiğim hakan beye gitmek istedim. iyikide gitmişim. bende yukarıdaki arkadaş gibi gözünüz kapalı gidebilirsiniz diyorum. son derece memnun kaldım. tekrar hamile kalınca istanbulda ailemin yanında geçirmek istiyorum hamileliği tek hakan beye gitmek için. son derece memnun kaldım bunuda buradan duyurmak istedim..

14. 15 Kasım 2012
  15. PeriLous

PeriLous Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    bende Hakan Beye gitmeye başladım ilk izlenim iyiydi ama başka giden arkadaşlar varsa bilgi verirse çok sevinirim

16. 14 Aralık 2012
  17. evo12

evo12 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende mearak ediyorum acaba devam ettinzmi hakan beye.nasıl biri

18. 19 Aralık 2012
  19. btaskir

btaskir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61

canım benim doğumuma hakan bey girdi. hamileyken kendisi istanbulda olduğu için çok sık aralıklarla gittim ben bursada oturuyorum. iyikide hakan beyi tercih etmişim hiçbir sorun yaşamadım ne doğum sırasında ne de doğumdan sonra .. merak ettiğin bişey olursa sor ben çok memnun kaldım kendisinden onun için bursa dan istanbula gittim doğuma