Dr.Hakan Kanıt'a giden İzmirli Hamileler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve çona tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : çona
  1. çona

çona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Hakan Beyden memnunmusunuz.Doğumu nerde düşünüyorsunuz?Paylaşalım,öğrenelim hadi.

2. 8 Haziran 2008
  3. DygEge

DygEge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    163
    canım dediğin doktoru hiç duymadım ama ben çınarlı da düşünüyorum doktorum karataş ta görevli belki fiyatta çok farkederse ordada olabılır...
    daha erken oldugu ıcın doktorum 32 haftada konuşçağımızı söyledi

4. 8 Haziran 2008
  5. çona

çona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşım Çınarlı Hastanesini tavsiye eden çok kişi duydum bende.Tabi burda doktor da çok önemli.Bizler için kendi doktorumuzun yanımızda olması büyük bi moral ve güven kaynağı.Umarım herkesin gönlüne göre sağlıklı bebekler dünyaya getiririz.Çok heyecanlıyım ne diyim..

6. 9 Haziran 2008
  7. DygEge

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    163
    evet canım doktoruna güveniyorsan sorun degıl zaten...benım doktorum cok eskı doktorum ve aynı zamanda belkı 10 tane arkadasıma dogum yaptırdı:)onun ıcın aslında hastane 2.planda bana gore cunku ben doktoruma cok güvenıyorum...şimdiden sağlıklı doğumlar dilerim...

8. 10 Haziran 2008
  9. latmia

latmia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili duygu1912 bir sakıncası doktorun kim? iyi bir dr çok önemli.

10. 10 Haziran 2008
  11. DygEge

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    163
    canım benım doktorum reşat bozoklar.hem kadın dogum hastanesınde doktor hemde ozel karatasın doktoru..cok ıyı ve anlayıslı aynı zamandada genc bır doktor..18 yıldır kadın dogumda...tavısye ederım.gıtmek ıstersen telefon numarasınıda verebılırım..

12. 27 Nisan 2010
  13. gulcinc

gulcinc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet ızmirde Reşat Bozoklar 'ı şiddetle tavsiye ederim bende 27 haftalık hamileyim 19.haftadan beri kendisine gidiyorum daha önce başka bir kadın doğum dr una gidiyordum ama memnun deildim başka bir tanıdığımızın tavsiyesiyle gitmiştim ama bilseydim Reşat beye giderdim süper çok çok iyi bi insan çok sıcak kanlı ve sormadan herşeyi anlatıyor, sizi ilgiyle sabırla dinliyor şiddetle tavsiye ederim. Karataş Hastanesinde görev yapıyor ayrıca alsancaktada muayenehanesi var.