Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve nesen tarafından 5 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : nesen
  1. nesen

nesen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba uzun bir arayıştan sonra kararımı verdim.Bahcec fulya da halit beyle görüştüm.Daha önce görüştüğüm hiçbir yere benzemiyor merkez çoook büyük oradaki sekreterler Türkiyenin en büyük merkezi olduğunu söylediler tabii insan etkileniyor.Doktor bey çok neşeli ve samimi biri ta kii muayene edene kadar muayene sonrası birden ciddileşip rahimde bir çöküntü olduğunu histereskopi yapıp ondan sonra tüp bebek yapacağını söyledi.Eşimin sperm morfolojisi nin bozuk olduğunu IMSI yapacağını söyledi.Kan pıhtılaşma testlerimi görmek istediğini söyldedi.Vitamin takviyesine başlattı.Eşime de sperm için vitamin verdi.Çok yoğun olduğu için hemşiresinin cep telefonunu bana verdi herhangi bir sorun olduğunda telefon açabileceğimi söyledi.Klinikten çıkınca birden içimin rahatladığını hissettim ona bir çok soru soracaktım ama soru sormadan doktor bey benim için herşeyi teke tek anlattı.Eşimde bana iyi ki seni dinlemişiz ilk defa ne yapacağını bu kadar iyi bilen bir doktorla görüştük dedi.Bakalım hayırlısı önümüzdeki hafta histereskopi var.Sonra tedavi.Halit beye takibe giden arkadaşlarla görüşmek isterim yazarsanız birbirimize destek olalım
    Allah isteyen herkese nasip etsin

2. 5 Mayıs 2011
  3. oyadeniz12

oyadeniz12 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anım doktorunu biliyorum inanılmaz hastası var çok tecrübeli için rahat olsun bolşanslar:nazar::nazar:

4. 5 Mayıs 2011
  5. didem1980

didem1980 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar ben çooook uzun zaman giremedim buralara Azoospermi nedeniyle tedaviye başlayacaktık tam başlıyoruz dediğimizde başımıza çok kötü bir tahlilsizlik geldi eşimin babası vefat etti tabi biz herşeyi bıraktık günden bugüne eşim ancak toparlanabildi ve ensonunda dün tedaviye başladık doktorum HALİT FIRAT ERDEN eşimin doktoruda EMRE BAKIRCIOĞLU inşallah herşey yolunda gider

6. 5 Mayıs 2011
  7. didem1980

didem1980 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

AMİN

Canım ben dün tedaviye başladım sana tedavi süreçleri ile ilgili gelişmeleri yazarım

Tabiki birbirimize destek olalım bizi bizden başka kimse anlamaz

:18:300 puregon ile başladık
    iğneler ah iğneler

8. 5 Mayıs 2011
  9. DearMother

DearMother Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım merhaba tedavin hayırlı olsun inşallah.eşinin kullandığı vitamiin adını söylermiisn cnm.birde ne kadar süre kullanacak.tedaviniz ne zaman başlayacak.

10. 6 Mayıs 2011
  11. basakoztan

basakoztan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar bende halit beyin hastasıyım geçen ay 3.tedavime başladım ilk 2 tedaviyi farklı bir merkezde yapmıştım halit beyi bir arkadaşım tavsiye etti oda 8 yıl sonra ilk denemesinde ikiz bebeklerini kucağına aldı benim 3.tedavim malesef negatifle sonuçlandı halit bey çok umutluydu benden ama olmadı ben yine 4.denemem için halit beyle devam edeceğim yola kısmet olursa bu adet dönemi geçsin diğer adet döneminde gel konuşalım ve nasıl bir tedavi uygulayacağız bakalım dedi allah hepimiz yardımcısı olsun çok zor bir süreç ama umutla yola devam edeceğim hayırlısı olsun hepimiz için inşallah

12. 6 Mayıs 2011
  13. nesen

nesen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beni de 2 arkadaşım Halit beyde gebe kaldı.O yüzden seçtim kendisini kliniğe gidene kadar bu kadar çok hastası olduğunu bilmiyordum.Çok şaşırdım arkadaşım zaten Alman hastanesin de çalışırlarken herkesin halitbeye gittiğini söyledi.Ben pazartesi histereskopi oluyorum biraz önce hemşireden randevu aldım.Halit bey kolay bir işlem olduğunu söylüyor bakalım hayırlısı

14. 6 Mayıs 2011
  15. nesen

nesen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım proksid- zinko c- e vitamini verdi bende folbiol kullanıyorum.

16. 6 Mayıs 2011
  17. basakoztan

basakoztan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende histereskopi oldum halit bey yaptı hiçbirşey anlamadım çok rahat bir işlem sadece bir kaç gün bende çok hafif kanama oldu bilgin olsun cnm İyi bir doktor çok belli ediyor kendini bende kendisinde devam edeceğim inşallah bakalım yeni negatif sonuç aldım adeti bekliyorum kısmet olursa diğer adet döneminde kendisine gideceğim hayırlısı ile inşallah cnm allah yanında olsun inşallah hayırlı sonuçlar alırsın

18. 7 Mayıs 2011
  19. sevimli69

sevimli69 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze bol şans bende bahçeciye gidiyorum benim dr erbil yağmur bu dr bilen varmı nasıl iyi doktormu bilgi verirseniz sevinirim