Dr. Hıfsı velidedeoğlu

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve kuzus tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : kuzus
  1. kuzus

kuzus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Lütfen Dr. Hıfsı velidedeoğlu na burun ve dolgu yaptıran arkadaşlar varmı. çok korkuyorum. bir o kadar da çok istiyorum ameliyat olmayı. yardımlarınızı bekliyorum. Sevgiler.

2. 10 Temmuz 2010
  3. kuzus

kuzus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ArkadaŞlar benımle ılgılenen kımse yokmu........ Hıfsı beye amelıyat olan kendısı, yakını hemen karar vermem gerekıyor Önerılerınızı beklıyorum.... LÜtfeeeeennn

4. 10 Temmuz 2010
  5. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    emin değilim ama bu forumda memnun olmayan birini okumuştum sanki. onepten zühtü demire ameliyat olucam ben.

6. 10 Temmuz 2010
  7. sema1979

sema1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 3 sene önce 150 tl verip muayene olmuştum. muayene de biliyorsunuz burunuza bakıp fiyat vermesi. Onun ücreti ordaki diğerlerine göre 20-30 tl fazlaydı.bunun yukarısada olabilir.güya iyi dr olsun önemli olan o demiştim.

ama gittiğime o kadar pişman oldum ki. giden muayene parasına mı yanıyım.hani sorun para değil ameliyat olmak istersen eklesin üzerine. neyse bunu da geçtim. takılmadım. ama ilgisizdi. hem nasıl birşey istiyorsun diyor. ben söylüyorum.. sonra konuşmasında herkesin istidiği herşey olmaz. istediğim de atla deve değil.kemer (kemik)vardı o alınacak.burnumun ucu kaldılacak. ki sonuçta estetik doktoru sensin. önerebilirsin. neyi ne yaparsın neyi yapamazsın senin söylemen lazım. dediğim gibi ancak bunları söyledi ... sonrada bir yığın test yaptırmamı. hepsini yaptırdım.3 günümü aldı. ki tanıdık olmasaydı testin sonucunu almam daha fazla olurdu ya..

bir de şimdi 2500 e yaptırdığım o zaman 5800 falandı. bütün bunlar önemli değilde ben 3 sene boyunca tüm umudumu yitirdim.sanki diğer drlarda böyle söyleyecek.hatta daha fazla isteyecek. aynaya baktığımda hep rahatsız oldum falan.

bir ara yine nette araştırıyım dedim.tabi hep ank.dışı falan. ank.da var ama diyorum ya hepsi aynı işlemden geçecek gibi korktum.bir şekilde burayı buldum..

iyi ki buldum. burda sağolsun arkadaşlar aşağı yukarı rakamları söylediler. drların o kadar test vs istemediğini ilgilendiklerini söylediler.muayene ücrt.bile almadıklarını..

ben nebil beye oldum. inan bana çok memnunum. burnum 1 aylık olmasına rağmen istediğim burun böyleydi.nebil bey ne istediğimi sordu o neler yapabileceğini neler yapmak istediğini söyledi. ücret konusu zaten ödeme şekline bağlı. ayrıca hastanede olup olmaman etkiliyor.

yani kusura bakma hıfzı bey hala aynı şekilde mi yapıyor bilmiyorum.senin hevesini kırmak istemem.ama benim umudumu kırdı.dediğim gibi 3sene ben aynalarda boşuna canımı sıkmışım.boşuna gözlük takmamışım,makyaj yapmamışım,(yani direk burnunun ön plana çıktığı için içinden gelmiyor insanın) boşuna birileriyle konuşurken sırf burnuma bakıyormuşum gibi hissetmişim. veya o duruma düşmüşüm.

yani ödenen harcanan tüm emeklerin yanında kaybettiklerimi de sıralamak istedim.aslında bu kadar söylemek istemezdim ama şimdi bu halime ve yaşadıklarıma bakıyorum da insan kızası geliyor.

.. dediğim gibi belki değişmiş olabilir yöntemleri.. karar vermişsen git ol..ama başka drlara da gitmeni öneririm.