Dr.İbrahim Saraçoğlu

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve semyxixl tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : semyxixl
  1. semyxixl

semyxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bugün tv de Dr.İbrahim Saraçoğlu bitki yoluyla göğüs büyütmek mümkünmü sorusuna kesinlikle evet dedi.Ancak bu kişiye özel tavsiye edilebilecek bitkilerdir kişiye hormon testleri yapılarak verilir dedi.Yakınlarıma tavsiyelerim oldu ve sonuçlarınıda aldılar dedi.Ama malesefki bu bitki isimlerini ve ne şekilde yapılacağını açıklamadı.

2. 11 Haziran 2008
  3. perdedor

perdedor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neyse en azından bi doktorun bunu onaylaması iyi oldu, moral verdi yani bana =)
    dr. ibrahim saraçoğlunun yakını olan var mı aramızda sırnaşık şeysırnaşık şey

4. 13 Haziran 2008
  5. brc_brn

brc_brn ;) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    ya..keşke detaylara inseymiş ya...hormonları herakete geçiren çok bitki varda..hangisi hangimize iyi gelicek..acaba başka bi sebeple hormon testi yaptırsak ölesine gibi..'doktor bey yada hanım göğüslerim için hormon testi yaptıracaktım' demek istemiyorum..bide ben bikaç yerde okudum melek otu diye bişi var göğüs hormonlarını herakete geçiriyomuş..hemde dikkat edin göğüs büyütücü hapların çoğunun içeriğinde var bu ot..ama şimdilik küçü deniyorum..bakalım onuda denerim belki sonuç alamazsam..

6. 13 Haziran 2008
  7. perdedor

perdedor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben yaptırdım da noldu? herşey normal değerlerde çıktı.. östrojen seviyesi de normal.. buna bakan doktor ne tedavisi yazablir ki yani?? :1no2:

8. 13 Haziran 2008
  9. hsntn

hsntn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın benimde normal çıktı ama küçük ne yani şimdi bize çare yokmu.:dance:

10. 13 Haziran 2008
  11. EU1

EU1 Guest

hemşire bi arkdaşım var kızlar araştırıyor hormon testi yaptırcak bana bakalım umarım işe yarar yaa

12. 13 Haziran 2008
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar kendi kendinize yapmayın böyle işler gözünüzü seviym..
    ille istiyorsanız gidin doktor kontrolünde olsun..zararlı şeyler bunlar..
    hormonlarla oyun olurmu hiç?

14. 13 Haziran 2008
  15. brc_brn

brc_brn ;) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    ya aslında halamın kızıda hemşirede..çok seviyorumda kendisini..şimdi bu olayı anlatıpta gülsün bana istemiyorum..çünkü daha önce benzer konuyu teyzemlerle muhabbet ederken laf arasında açtım..güldüler haliyle..
    bende aslında kansızlıkta o bahaneyle tavsiye alsam..aman onlarda gidiyosun..pahalı pahalı şeyleri yazıyolar kağıda adam gibi bi tavsiye felanda vermiyolar..aslında ne varsa bitkilerde varda işte..yokmu bi bitki uzmanı tanıdığı olan..yada birlikte netten bunları danışabileceğimiz ilgilenecek bi bitki uzmanı bize yardımı dokunabilir..

16. 8 Ocak 2009
  17. jackie

jackie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet bu programı ben de izlemiştim. Saraçoğlu gerçekten güvenilir bir doktordur. Harika kürleri var kendisinin. Kitabını temin edebilirseniz bu kürleri siz de elde edebilirsiniz. Benim elimde kitabı yok malesef... Bitki çayları çok yararlı, bol bol çay için.

18. 19 Ocak 2009
  19. falanist

falanist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Saraçoğlu gerçekten iyi bir doktor, fakat göğüs büyütme kürü sitesinde 250 tl ye satılıyor. hormon tahlillerini gönderdikten sonra ona göre farklı bir göğüs büyütme kürü mü yollayacak acaba..... :S