Dr. İrfan Aydın Hasta Yorunmları (Burun Estetiği)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve t.t. tarafından 18 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : t.t.
  1. t.t.

t.t. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    irfan aydına ameliyat olup memnun olan 1-2 kişi tanıyorum başka ameliyat olan var mı?

2. 17 Kasım 2009
  3. dilsen67

dilsen67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende merak edıyoruma ma tanıyan yok sanırım

4. 15 Şubat 2010
  5. merve_demi

merve_demi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilgi toplayabıldınız mı?

6. 1 Haziran 2010
  7. istanbul87

istanbul87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende araştırıyorum ama yok.boğazicinde amaliyat olanların fotolarına baktım iyi olanda var kötü olanda..karar veremedım:1ninca:akannehirakannehir

8. 25 Temmuz 2010
  9. meltemm_m

meltemm_m Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar.ben de 3 gün önce boğaziçi tıp merkezindeki bi doktorla görüştüm ama bana pek güven vermedi.ayrıa ben yaptım dediği burun ameliyatlarnı başka sitelerde de gördm yani onun yapıp yapmadığı konusunda endişeliyim. sizler baya önce yazmışsınız bunları eğer burun ameliyaptı yaptırdıysanız bilgi verebilir misiniz? tşkler..

10. 3 Nisan 2014
  11. goncaef

goncaef Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaslar bende 2010 yılında boğaziçi tıp merkezinde İrfan bey e ameliyat oldum. bir ayda zor toparladı yüzüm çok şişme ve morarma oldu. Açık tenliyim bu arada . burnum onden bakınca S şklindeydi 2012 yılında aynı hastanede Veli bey'e revizyon ameliyatı oldum. Hala bir miktar eğrilik var kıkırdak yapından masaj yap düzelir dendi. Bende 3. ameliyatı göze alamayacagımdan üstüne düşmedim.Dikkatli bakınca anlaşılıyor hem. Ayrıca ilk ameliyattan itibaren sürekli burnum akar oldu. Selpaksız gezemiyorum. Ameliyatla alakası yok demişti İrfan bey ama öncesinde yoktu bu şikayetim. Alerji testi yaptıracağım bakalım.:44:

12. 30 Nisan 2016
  13. drinimmm

drinimmm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben 6 yıl önce oldum.kesinlikle memnun kalmadı. kimseye tavsiye etmem.ikinciye farklı bir Dr. düzeltme yaptı ama o da ne kar olursa o kadar yani.Irfan beyi kesinlikle tavsiye etmiyorum.