Dr. Kaan KOCATEPE ( Levent / İst )

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pnry tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : pnry
  1. pnry

pnry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,

Ben 9 ay Dr. Kaan bey'e gittim, ücreti biraz yüksek ama kendimi hiç bukadar güvende hissetmemiştim, işini çok severek yapıyor, zaten benim için önemli olan güven! ilk defa anne oldum ve 4. ayımıza girdik, memorial'de doğum yaptım, ilgi ve alaka olarak yine çok memnun kaldım, sizlerle paylaşmak istedim.

2. 24 Kasım 2008
  3. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    pnry bebişin haırlı uğurlu olsun.cok merak ediyorum kaan beyin muayene ücreti nedir??ve yeri nerde??

4. 24 Kasım 2008
  5. pnry

pnry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim, kaan bey'e 160 ytl'yle başladım hemen 2 ay sonra 180 ytl oldu ama hamilelik döneminde hiç muayene ücretini tam ödeyemedim, sürekli testler ve tetkikler olduğu için 250-350 arası ödedim her ay, üstelik özel sağlık sigortamı da kullanamadım hamileliğimi bildirmediğim için, sadece doğumdan sonraki ilk muayenede 180 ylt ödedim:)) hastane de pahalıydı, güya paket doğum programı vardı hastanenin, kaan bey 2.5 ytl aldı 3700'de hastane, göçtük yani. Ama şunu tecrübe edindim birdaha hamile kalırsam daha ekonomik bir program hazırlıycam kendime:)) ilk bebek bizi biraz şaşkına çevirmişti.

6. 24 Kasım 2008
  7. pnry

pnry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Pardon yeri etilerde set restaurant'ın hemen karşısı. Buarada yanlış anlaşılmasın kaan bey işini çok iyi yapan heycanlı bir dr. onu gerçekten çok benimsedim, doğumuma da yine kadın doğum uzmanı olan eşiyle girdi.

8. 24 Kasım 2008
  9. Anastacia86f

Anastacia86f Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tülin kocatepe hak. bi blgnz var mı acaba kaan beyn eşi olur sanırım ama o da çok fazla para istedi doğum ve muayene için :S muayene içn 140 doğm için 2000 ytl istedi :/ ve artık sdece kendi muayenesinde olacaı içn medical parkı bıraktığı için ve ben sskdan yararlanamıcaım içn şuan 2. ayımda mecbuıren başka doktor arıorum :KK43: tavsyelernzi bekliorum

10. 24 Kasım 2008
  11. pnry

pnry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Tülin hn. da iyi bir doktordur mutlaka ama ben ona hiç görünmedim ve tanımıyorum, ama benim size nacizane tavsiyem ssk dr'larından birine gitmeniz çünkü en iyi dr'lar ssk ve üniversite hastanesi doktorları, binlerce hastaya baktıkları için çok deneyimliler ayrıca ameliyathaneleri çok donanımlı. Ben pişman değilim ama kimse kuş kondurmuyor heryerde doğum aynı doğum güzelim, ekstra avantajım elimde bebeğime ait renkli ultrason cd'si oldu :))) kaan bey'in ve tülin hn'mın ultrasonu son sistem olduğu için yeni teknolojiden yararlanmak istedim, hepsi bu. Herkes bebeği için engüzelini istiyor ama bu ekonomik krizde bu paralar çok ama.:KK43:((

12. 24 Kasım 2008
  13. Anastacia86f

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    renkli ultrason bebeğe zarar verior diye duydum... Ya açıkcası şuanda iki doktor arasındayım zaten yeni konu açtım onu okuyup uygn cvb ı yazarsan çok mmnun olurum canım... ama ssk hastanesi dşnmüorum :)

14. 24 Kasım 2008
  15. pnry

pnry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Hayır ultrason bebeğe zarar vermiyor diye biliyorum enazından renkli kısmını çok az tutuyor kaan bey, rotgen zararlı.

16. 24 Kasım 2008
  17. Anastacia86f

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet cnm renkli "ultrason" zararlı die biliorum renklisi ama :) her neyse :KK43: off çok krrsızım... yine de çok tşk ederim.... ah keşke tülin hn gitmeseydi hastaneden ahhh :KK43:((((

18. 25 Kasım 2008
  19. pnry

pnry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de üzüldüm şimdi senin üzülmene ama sen hamilesin süphe ve keder içinde olma neolur hele bundan sonra onu da etkilersin..:KK43:( arada kaldığın bu iki dr'dan birisini tercih et mutlaka onlar da iyidir, nekadar çok kafa yorarsan okadar kafan karışır.