Dr.Kenan Sofuoğlu Hakkında

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tekinayse tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : tekinayse
  1. tekinayse

tekinayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,
    Dr.Kenan Sofuoğlu ismini duydum bir yerden ama internette araştırdığımda hep motorcu olan çıkıyor. Bu doktor hakkında bilgisi olan var mıdır acaba??

2. 25 Mayıs 2009
  3. simge12345

simge12345 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeynep kamilin doktoru arkadaşım orda çılışıyor

4. 27 Ocak 2011
  5. nzf

nzf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dr kenan sofuoğlu benim patronumdur çok ii ve bu konuda gerçekten işini ciddiye alan biridir ilk görüşte belki biraz sert veya konuşma tarzı azarlayıcı olabilir ama normalde yada tanıdıkça diyebilirm çok ii biri olduğuna inanabilirsiniz ben onun bir elemanı olarak değil gerçekten bir dr kişilğinden bahsediyorum biz onunla muayhanesinde birlikte çalıştık kendisini çok seviyorum halada gittiğimde görüşürüyorum dr kenan sofuoğlu çok ii bir doktor şiddetle tavsiye ediyorum....:)

6. 11 Ocak 2012
  7. okt_aysegul

okt_aysegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende yarın uzm.dr Kenan Sofuoğlu na gitmeye başlıycam bayanlar yardımcı olun çok zorlu bir sürece başlıycam . Zeynep kamil hastanesine ilk defa gidicem nasıl ilgileniyorlar nasıl bir hastane hiçbir bilgim yok . birde rahim filmi konusundada çok korkuttular beni ne yapsam acaba:KK5:

8. 11 Ocak 2012
  9. okt_aysegul

okt_aysegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok eski bi konu farkındayım fakat yardımcı olabilecek arkadaşlar yokmuuuuu????:KK14:

10. 26 Nisan 2012
  11. agonist76

agonist76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    maalesef ben böyle bir doktor görmedim.Zeynep Kamil'de tüp bebek servisinde ilk gün adetin 3.günü yapılan muayenede,sanki büyükbaş hayvan muayene ediyor bağıra çağıra neymiş sınava yetişiyormuş...
    buzdolabı poşeti geçirdikleri ultrason probunu 30-45 saniye ara ile içeri alınan en az 10 kadını ve benide muayene etti.o gün daha arkama bakmadan çıkmam gerekmiş. ama diğer kan tahlilleri vs bitti. hsg 'yide gayet tecrübesiz bir kadın doğum asistanı bağırta bağırta çekti,kan revan içinde.Vajinusmus vakası olduğumu, bu işlerde zorlandığımı da söyledim.ama oraya gelen eğitimleri az diye insanları aşağılamaya o kadar alışmışlar ki...
    sonuçta filme bir doktor okey verdi ama Allah gibi korktukları K.Sofuoğlu da görsün dediler,doktor olduğumu da söyledim, beyefendi olmamış başka ve daha tehlikeli vajinal başka film isterim dedi. ve bi ton ahkam kesti..
    ve o gün çıktım tüm yaptığım işlemleri yarıda bıraktım. O kadar üzüldüm ki şikayet etmediğime pişmanım Sağlık Bakanlığına..
    özelde bir tüp bebek merkezine gittim. Şu an hamileyim..
    Yokuşa süren bu doktor da özel bir tüp bebk merkezinde kaçak olarak gidip çalışıyor...
    Çok dürüst, işini tam yapan doktorumuz illegal olarak özelde kayıtdışı çalışıyor...

12. 22 Temmuz 2013
  13. CENGOM

CENGOM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    31
    MERHABA BUGÜN 22.7.13 DE ZEYNEP KAMİL HASTANESİNE GİTTİM . GİRER GİRMEZ DR BEY BEY SAĞOLSUN FIRÇAYI ATTI NEDEN İÇ ÇAMAŞIRIMIDA ÇIKARMADAN ODAYA GİRMİŞİM. REGL LİYİM DİYORUM DR BEY NUH DİYOR PEYGAMBER DEMİYOR. SONRASINDA USG İLE BAKTI (36 yAŞINDAYIM) HİÇ 36 YAŞINDA 1 BAYAN RAHMİNE BENZEMİYOR SANKİ 43 YAŞINDA 1 BAYANIN RAHMİNE BAKIYORUM DEDİ. ŞUAN DA O HASTANEDE TÜP BEBEK RAPORU ÇIKARMAK İÇİN İŞLEMLERİ YAPTIRIYORUM RAPORDAN SONRA İLK DENEMEMİDE O HASTANEDE YAPTIRACAKTIM AMA BU DR DEĞİL YA HU BAŞIMIZA ALLAH KESİLMİŞ. KADIN DOĞUMUN DUVAR SURATLI SEKTERİDE DE BAŞKA BİR ALEM. MORALİM SIFIR OLARAK AĞLAYA AĞLAYA HASTANEDEN ÇIKTIMMMMMMM . KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM. HASTALARI ORDA BAĞLAYIP DR BEY BAŞKA BİR YERDE TEDAVİ İÇİN ZEYNEP KAMİLE GELEN HASTALARLA ANLAŞIYORMUŞ. YANİ DEVLETİN VERDİĞİN PARA AZ GELİYOR ADAM ÖZELDE CEBİNİ DOLDURUYOR.

14. 26 Mayıs 2014
  15. elodeaa

elodeaa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teyzem kendisinin Dr. Kenan Sofuoğlu'nun hastasıydı. Gerçekten çok meşagetli olan tüp bebek sürecini başarıyla devam ettirdiler. Hem ilgisi hem de konusunda uzmanlığı ile gerçekten herkese tavsiye ettiğimiz bir doktor. Tüm desteği, teyzemi ve ailesinin moralini hep yüksek tutması, onların umudunu kaybetmesine asla izin vermemesi ile hep yanlarında olan Kenan Hoca'yı çok seviyor, teşekkür ediyoruz :KK3:

16. 27 Mayıs 2014
  17. BetulOzsoy

BetulOzsoy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kenan Bey gerçekten işini mükemmel yapan hastası ile ilgilenen, bütün süreçlerde hastasını destekleyen harika bir doktor. Uzmanlık alanındaki tecrübesi ise tartışma kabul etmez bence :))

18. 11 Haziran 2014
  19. aSeL_k

aSeL_k Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Allah hastalarının yardımcısı olsun . Rapor çıkarmak için gittiğim zeynep kamil hastanesinde bana yaşattığı o günü kesinlikle helal etmiyorum. Söylediği hakaretler halen kulaklarımda . Bebeği olmayan birine nasıl böyle davranabiliyor anlamıyorum . o gün herif resmen üzerime yürüdü beni dövecekti . Doktor olmuş ama insan olamamış ! Şikayette ettim hastaneye ve sağlık bakanlığına ama doktorun hastayı tedavi etmeme lüksü vardır diyerek bir şey çıkmadı .
    Kesinlikle kimseye önermiyorum ! İnsanlıktan nasibini almamış . Allah hasta olup eline düşürmesin hekimden başka her şeye benziyor .