Dr. Kushan'la diyet dergisi

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve meltem87 tarafından 10 Kasım 2007 başlatılmıştır.

10 Kasım 2007
    Konu Sahibi : meltem87
  1. meltem87

meltem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar daha önce dr kushanla diyet dergisini duymuşmuydunuz ben 1 senedir takip ediyorum sizinlede paylaşmak istedim her ayın ayrı bir diyet listesi ve diyet yemeklerin tarifleri var.güncel konulardan diyetten modaya herşeyi bulabiliosunuz çok keyifli bi dergi birde beni rahatlatan tüm önerilerin bir diyetisyen ağzından çıkması.Birde başarı hikayeleri var onları okuyup motive olabiliosunuz 1 kere olsun almanızı tavsiye ediorum sonra bağımlısı olucaksınız en azından ben şans eseri almıştım ve oldum ..belki aranızda alan vardır zaten hadi kızlar alan war mı??

2. 10 Kasım 2007
  3. SERAP_GUR

SERAP_GUR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bu derginin abonesiydim bir ara.yani 85 kiloyken taki 65 kiloya inene kadar her ay aldım. içindeki bilgilerden çok yararlandım. çoğu zaman kuşkanın yemek tariflerini yaptım çok lezizdiler. hemen hemen 6 ay aldım bu dergiyi. ondan sonra bıraktım. ama gerçekten herkese şiddetle tavsiye edebileciğim bir dergi.

4. 11 Kasım 2007
  5. dileksel

dileksel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki bu dergideki önerileri,diyet listelerini ve bilgilerini paylaşabilirmisiniz...

6. 18 Kasım 2007
  7. meltem87

meltem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdi canım diyet listeleri 1 haftalık ve çok leziz doyurucu olmasının yanı sıra vücuda faydalı ve bağırsakları çalıştırıcı besinler var kesinlikle doyucana emin ol canım ben hepsini yemiorum hatta.bilgilere gelice her ay farklı bir spor tanıtılıor bunlar can sıkıcı değil tabiiki.ayın meyvesi ve sebzesi köşesi burada o meyveve sebzelere dair çok faydalı bilgiler ediniosun.ayrıca canım diyet yapıp kendine işkence etmiosun sağlıklı beslenip güzel yemekler yiyiosun (gerçi güzel yemek derken öyle tabak tabak deil mesela akşam yemeğinde 1 tabak salata içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ilavelendirilmiş yanında da domatesli kepekli spagetti)gerçek doyurucu bir kere alsan bişey kaybetmezsin ben 1 senedir alıorum elimde bir çok diyet yemeği daha doğrusu hafif sağlıklı lezzetli yemek tarifi war içlerinden canımın estediğini yapıorum.sana yemeklerin adını yaziim mesela şimdi;

mantarlı omlet
    sebzeli tavuk
    karnıyarık
    lahana sarması yaprak sarması (kepekli yani kabuklu pirinçle yapılmış)
    etli lahana yemeği
    balık vs vs vs bunların hepsinin ynında artı olarak her akşam salata war
    sabah ve öğlen 1 dilim kepek ekmeği yiyebilirsin
    derginin en sewdiğim bölmüne gelince zayıflama öyküleri dergideki diyetleri 1 sene yapıp 40 kilo weren insanları görünce dahada gaza geliosun umarım yardımcı olabilmişimdir canım..a.s.

8. 18 Kasım 2007
  9. meltem87

meltem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy canım bak yine gaza geldim ya artık düzenli beslenebilicem bende zayıflıcam:teytey: bu arada diyeti aynen mi uyguladın ? we ne kadar zamanda werdin canım kilolarını tebrik ediorum walla seni..:hooray::nazar:a.s.

10. 18 Kasım 2007
  11. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    ben de almıştım...dr.kuşhan ın diyetleri hep aynı ama.evet doyurucu ama ara öğünü yok adamın.bence ara öğünü olmak zorunda bir diyette...ama dergi güzel,ben de tavsiye ederimyerimseniben

12. 18 Kasım 2007
  13. dreamy

dreamy Guest

Bende 2 ay önce tesadüfen almıştım açıkçası bu kadar güzel bilgilerle karşılaşacağımı ve motive edecek şeyler bulacağımı ummuyordum. Sıradan bilgiler vardır dedim ama bana gerçek anlamda çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Üstelik bir çok diyet yemek tarifi öğrendim şimdi kendi kendime bile kalorisi düşük yiyecekler yapabiliorum. Herkese tavsiye ederim

14. 20 Kasım 2007
  15. meltem87

meltem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım yanlış hatılıo olmayasın dr kushan ın diyetleri 5 öğünden oluşuo sadece sabah ile öğlen arası ara öğün yokda zamanın kısa olmasından ötürü yani tbi yinede kişisel insiyatife kalmış bi durum..:sm_confused: