dr latif küpelioğlu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve turkuaz_turkuaz9 tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : turkuaz_turkuaz9
  1. turkuaz_turkuaz9

turkuaz_turkuaz9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar yardımınıza ve tecrübelerinize ihtiyacım var. medical park latif küpelioğlu ile tüp bebek sahibi olanlar lütfen bilgileriniz ve fikrini paylaşsın benimle. başarılı bir ekipmi bilmiyorum. birde endişem latif bey mi ilgileniyor hastalarla yada ekibi mi? ben direk onunla yürütmek istiyorum tedaviyi ama o mu takip edecek ekibimi bilemiyorum. fazla zamanım yok tedaviye karar vermek için. bana yardımcı olun lütfen

2. 5 Şubat 2009
  3. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    turkuaz bende inceledim ama tedaviyi mıdıcana da yaptırmaya karar verdim latif bey op dr.
    ama süha bey doç.dr. ve eğer iyice incelediysen süha bey bu alanda iyi çünkü infertilite adına çok şey biliyor ve kendisi ilgileniyor birebir.ben aşılama yaptırdım ama olmadı şimdi rapor çıkardım şubatta tüp bebek içi n gideceğim.

4. 6 Şubat 2009
  5. turkuaz_turkuaz9

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim tonya paylaşımın için. sanırım latif beyde daha önce medicanada idi tam emin değilim ama. öyle kafam karışıkki. aslında acıbademle konuşmuştum daha önce ama nedense çok soğuk geldi doktor bana. ne zor bi süreç bu ya. artık çabuk karar vermeliyim çok zaman kaybettim. tekrar çok teşekkür ederim. umarım sende bir an önce sonuç alırsın

6. 6 Şubat 2009
  7. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    slm canım bende latif beyin hastasıyım..bugün tedavimde 3. günüm..yarın kontrolüm var.

ben inanılmaz derecede memnunum kendisinden...tabiki kendisi bizzat ilgileniyor ...ekibide yardımcı oluyor..içimde kalan herşeyi rahatlıkla sorabiliyorum..çok ayrıntıcı bir dr.hiç birşeyi atlamıyor..sorun çıkaracak ne varsa düzeltmneye veya ona göre ilaçların dozunu ayarlıyor..

ben kesinlikle tavsiye edebilirim...inşallah sonuda hepimizi için güzel olur..

8. 6 Şubat 2009
  9. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    bu arda dr. ları kıyaslamak yanlış...yani doç. dr.başarılı diye op. dr. onun kadar başarılı olamazmı?

önemli olan ilgi,güven ve takip..latif bey de hepsi mevcut...

10. 6 Şubat 2009
  11. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sudenaz amacım dr.kıyaslamak tabiki değil sen nasıl memnunsan dr.bende kendi dr.mahsetmek istemiştim tabiki önemli olan sonuçların potif olup bizlerin mutlu olmasıdır.ama dr. araştırırken mühim olan başarı oranlarıdır...........

12. 7 Şubat 2009
  13. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar selam süha bey ile latif bey aynı ekipteydiler süleymaniyede birlikte çalıştılarsüha bey latif beyin hocasıdır..
    ikiside çok iyi dr lardır.

14. 9 Şubat 2009
  15. turkuaz_turkuaz9

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

bu beni çok rahatlattı çok teşekkür ederim. umarım çok güzel sonuç alırsın sudenaz.güzel haberlerini duymayı dört gözle bekliyorum