Dr.Mehmet Nebil Bozdoğan hakkında

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve kellystar tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kellystar
  1. kellystar

kellystar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar ,
    Ben sizlere Estetik Cerrahi de Bir Numara dediğim kişiden yani Dr.Mehmet Nebil Bozdoğan dan bahsetmek istiyorum.
    Artık kolsuz bluz giymemi sağlayan bunu da;iki kolumun koltukaltında bulunan deri sarkmasını mükemmel bir şekilde toplayıp alan Nebil Bey'e borçluyum...
    Kendisine sizin sayenizde (yani Kadınlar Klübü sayesinde) ulaşmıştım ve bu da hayatımı hatta annemin hayatını da değiştirdi.
    Çünkü benim ameliyatımdaki başarılı çalışması sonucunda annemde Nebil Bey'e daha dün ameliyat oldu,hemde 3'lü ameliyat....
    Üst göz kapağını aldırdı,yanaklarına yağ enjeksiyonu yapıldı ve son olarak ta en büyük korkusu olan ve bu zamana kadar bu yüzden yaptıramadığı Burun estetiği........
    Şu anda annem yanımda ve sargılı vaziyette,biraz ağrısı ve acısı var ama Dr.Nebil Bey'in sayesinde hayatında en çok istediği şeyi yani burun estetiğini yaptırmış halde mutlu...
    Size Nebil Bey'le ilgili söyleyeceğim birçok şey abartılı gibi gelebilir ama ne yazıkki değil,gerçek... ben bu kadar hastasına ilgili ,herşeyi anlatan ,devamlı kontrol eden , herşeyi düşünen bir doktor hayatımda görmemiştim.Ama Nebil Bey bütün bunlara sahip,güleryüzlü,kendisini gördüğünüzde direk güven hissini veren ve gerçekten rahatlıkla güvenerek kendinizi ellerine teslim edebileceğiniz 1 Numara bir estetik cerrah...
    Ayrıca size gösterdiği ihtimam ameliyatınızın üstünden aylar geçse de sizinle ilk tanıştığınızdaki gibi .......
    Nebil Bey'in en güzel yanlarından biri de her sorunuza cevap vermesi,cevap iyi de olsa kötü de olsa....Ameliyatınızın derecesine göre en iyi hastane de ya da kliniğinde size gösterilen ilgi,alaka da cabası....
    Yani anlayacağınız Herkese Tavsiyem Estetik bir Müdehale düşünüyorsanız önce Dr. Nebil Bozdoğan'a uğramanız yada onunla iletişime geçerek bilgi almanız...O zaman ne demek istediğimi anlayacak ve sizde O'ndan vazgeçmeyeceksiniz.....

2. 24 Aralık 2008
  3. sebnemselayfurkan

sebnemselayfurkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşıma katılıyorum.

Bende kendisine 23 gün önce göğüs küçültme yaptırdım. Beni kaç kez aramıştır bilemiyorum.
    Son derece ilgili, sevecen, babacan vede tecrübeli bir dr. dur. Üstelik bir çok dr. gibi parayla hiç işi yok, Ankaradaki en makul fiyata yaptı ve fiyatı bile asistanıyla konuşuyorsunuz.

Bende herkese tavsiye ediyorum.

su333 bunu beğendi.
  4. 30 Aralık 2008
  5. celinewitch

celinewitch Guest

sebnemselayfurkan göğüs küçültme yapmışsın bedenin kaçtı kaça düşürdün ve maliyeti nasıl oldu bilgi verirmisin?

6. 1 Ocak 2009
  7. mademoiselle

mademoiselle offf pofff Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba, ben de nebil beye burun estetiği olmayı düşünüyorum, daha önce nebil beye burun estetiği yaptıran arkadaşlar acaba sonuçlardan memnun kaldılar mı? kısa bi süre içinde karar vermem lazım yardımlarınızı bekliyorum bayanlar....

8. 2 Ocak 2009
  9. sebnemselayfurkan

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Beden 105 di 85 oldu, çok hafifledim, en önemlisi sırt ağrılarımdan kurtuldum.
    Maliyeti nakit 4000

Ama yeni yılda değişmiş olabilir? bilmiyorum.

10. 3 Ocak 2009
  11. selaybur

selaybur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ikinize de geçmiş olsun inş herşey istediğiniz gibi olur.ben nebil bey amaliyatı çağ hastanesinde mi yaptı ve burun amaliyatı tam olarak kaça mal oldu bunu acele öğrenebilir miyim acaba.en kısa sürede bende düşünüyorum şimdilik doktor araştırması tamam sıra fiyatta.teşekkürler

12. 5 Ocak 2009
  13. sebnemselayfurkan

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148

Bence randevu al ve görüş, zaten ücretsiz görüşmek.
    Hem aklındaki tüm soruları yanıtlarsın hemde fiyat bilgisi alırsın.

14. 22 Ocak 2009
  15. 47su

47su Guest

canım ben mardinde yaşıyorum burnumdan estetik olmayı düşünüyorum ama norkozdan çok korkuyorum kaç gün sürdü memnunmusun yardımcı olursan sevinirim...

16. 18 Nisan 2009
  17. selaybur

selaybur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım teşekkür ediyorum fikrin için ama küçük bir sorunum var ben muğlada oturuyorum.
    Nebil beye ulaştığım zaman aklımda bir fiyat olsun istiyorum.
    Ankara da üç kişi aklımda .birisi nebil bey.fiyat alırsam iyi olacak.görüşmeden hemen sonra amaliyat olacağım çünkü

yaptıranlar bana lütf fiyataı yzarlarsa iyi olur.
    Teşekkürlerrr

18. 19 Haziran 2009
  19. hatiycey

hatiycey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :::ecrin_bebek:ecrin_bebek:_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:::ecrin_bebek:ecrin_bebek: