Dr. Mesut Özcan hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve yayen tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

19 Mart 2008
    Konu Sahibi : yayen
  1. yayen

yayen Guest

burnum kırıktı 5 ay önce estetik ameliyat oldum sağolsun doktorum ellerine sağlık çok güzel yaptı doğal hem hiç bir sorun yaşamadım ameliyat sonrası.
    burun ameliyatı olmadan önce çok araştırdım ameliyat olan kişilerdende bana MESUT ÖZCANI TAVSİYE ettiler çok memnunum doktorumdan alllah razı olsun tavsiye eden kişilerden hatasız ve kusursuz bi ameliyat oldu en önemliside yüzüme yakışan bi burun oldu

ameliyattan sönra yüzüm çok değişti dahada güzel oldu. kuzenimde istanbulda estetik olmuştu ama onun burnunu güzel yapamaıştı doktor bir uyarı size sakın k.b.b doktolarına estetik yaptırmayın çok pişman olanlar var yakın şahidim kuzenimdir plastik cerrahlara yaptırın burun estetitiği üzerinde uzmanlaşmış doktorlar olmalı.

2. 2 Ekim 2008
  3. duru71

duru71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    canım resimlerin varmı bide kaça oldun hangi hastanede

4. 30 Eylül 2009
  5. papatyax79

papatyax79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya benim en çok merak ettiğim Dr Mesut Özcan'a Göğüs büyütme ameliyatı olan varmı...Varsa yorumlarınız çok önemli gerçekten yardımcı olun..Cumartesi ameliyatım var ve merak ediyorum...

6. 13 Mayıs 2011
  7. nazirem

nazirem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eline emeğine sağlık hocam korkularla girdiğim ameliyattan şuan yüzümdeki gülümsemeyi bana verdiğiniz için bursa da estetik düşünüp aklınıza hiçbirşey takılmadan gönül rahatlığıyla ameliyatınızı olabileceğiniz bir hekim valla ne kadar övgü yazıp hocamı övsemde az gelir herhalde buradan kendisine teşekkür etmek istedim

8. 13 Mayıs 2011
  9. naz_hem

naz_hem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BEBEĞİMLE BEN HAMİLE DESTEK VE DANIŞMANLIK MERKEZİ 14 mayıs cumartesi SAAT 15:00 'TE FSM BULVARI ,FSM BALIKÇISI ÜSTÜ K:3 D:7 AÇILIŞIMIZA HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ...
    AÇILIŞIMIZI NİLÜFER BELEDİYESİ BAŞKANI MUSTAFA BOZBEY YAPACAKTIR...

10. 5 Ağustos 2011
  11. sdntnr

sdntnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Gerçekten çok iyi bir doktor işini para için yapmıyor.bugün burun estetiği için görüşmem vardı kendisiyle burnumu yapmadı güzel oldugunu gerek olmadigini soyledi.onun yerinde baskasi olsaydi coktan kesip biçmisti bile.keainlikle cok iyi bir insan.ayrica cokta tatli :)

12. 24 Ekim 2011
  13. franses

franses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ameliyat ücreti ne kadar acaba ?

14. 24 Ekim 2011
  15. franses

franses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bende birkaç doktor arasınada kaldım hepsini ayrı tarzı var tabi ben dogal olsun kalkık durmasın istiyorum en doğal görünümü yapan doktor hangisi acaba

16. 22 Mayıs 2013
  17. uyuyan-guzel

uyuyan-guzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    63
    Nazirem günlük hayata karışman ne kadar zaman aldı.bende mesut beye ameliyat oldum.on beşinci gün ama burun kökü çok sis.moralim çok bozuk.pişman oldum bugün