dr.müjde koyuncu'ya gidenler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve merdimer tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

16 Kasım 2009
    Konu Sahibi : merdimer
  1. merdimer

merdimer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar müjde koyuncu'ya gidenler var mı aranızda?onunla doğum yapmış olanlar var mı?cerrahi yönünü de öğrenmek istiyorum,paylaşır mısınız lütfen.

2. 17 Kasım 2009
  3. white789456

white789456 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ona gitmeyi düşünüyorum ama pek bilgim yok.

4. 17 Kasım 2009
  5. merdimer

merdimer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    siz nerden duydunuz? biri mi önerdi?

6. 18 Kasım 2009
  7. white789456

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bir arkadaşım gitmiş memnun kalmış. ama doğum konusunda bilgi alabileceğim kimse yok.

8. 18 Kasım 2009
  9. white789456

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bir arkadaşım gitmiş memnun kalmış. ama doğum konusunda bilgi alabileceğim kimse yok.

10. 17 Aralık 2009
  11. delininendelisi

delininendelisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hay gitmez olaydım o nasıl bir doktor ya insna hiç mi gülmez hiç mi samimi davranmaz ben hoşderedeki kliniğine gittim muayene odası çok kasvetli içim karardı
    ben de internetten araştırıdm herkes müjde koyuncu yu övmüş ben de gideyim dedim
    daha ilk gitmemizde direkt ameliyat fiyatlarından bahsetti bana
    dış gebelik vardı bende ve bana ilaçla tedavi için çok geç kalmışsın dedi sen bu beta hcg ( 2000 ) değerleriyle tarihe geçmelisin her an acillik olabilirsin canlı bombasın şu anda dedi vs.moralimi çok bozdu
    peki ne yapmalıyız diye soruyoruz eşimle valla isterseniz ben yapabilirim ameliyatınız isterse başkası ister akayda olur ister çağda işte fiyatlar 3000 tl den başlıyor
    ya müjde hanımın dış gebelik hakkında bilgisiz yok ya da para için böyle söyledi çünkü beta hcg değerleri 10.000 in altında olanlara ilaç tedavisi uygulanıyor ( biz araştırdık tabii ) benim değerim 2000 ken bana acil ameliyat dedi çok uzun yazdım ama yazmak zorundaydım sizleri bilgilendirmek için sonradan pişman olmayın diye uyarıyorum

12. 20 Ocak 2010
  13. tevfikriye

tevfikriye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım tüh sanada çok üzüldüm.Dış gebelik neymiş öyle.geçmiş olsun.fakat doktor müjde koyuncu benim tanıdığım Hoşderedeki müjde koyuncuysa çok uzun zamandır tanırım kendisini bizim sülale hep ona gider 10seneden beri bende onun hastasıyım anlamadım sanki başka Müjde koyuncuyu tarif ediyorsun.benim tanıdığım Müjde koyuncu paraya hiçmi hiç önem vermez.Bizim akrabada en az 3-4 kişiyi ameliyat etti hepimiz çok memnunuz senin dedin asık suratı 10 senede bir kere bile görmedim.bence o gün senin moralın çok bozukmuş canım hemen bi gidişte insanları böyle değerlenirip yargılamanı çok yadırgadım kimbilir belki ogün sende çok suratsızdin doktor senden tırstı yinede geçmiş olsun

14. 23 Ocak 2010
  15. efslem

efslem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    delinindelisi rumuzundan da belli ki sende bi sorun var.dr.müjde koyuncunun adını ben bu siteden öğrenip yeni gittim.daha önce istanbulda yaşıyordum. ankaraya yeni taşındık. kimseyi tanımıyodum. siteden adını çok duyduğum için dr.müjde koyuncuyu tercih ettim. o ne kadar tatlı bi doktor. senin yazdıklarına inanamıyorum.benim gebeliklerim ancak tedaviyle olabiliyo. istanbulda bu yüzden çok doktor gezdim. ilk bebeğime belki 10 doktordan sonra sahip olabildim. bu yüzden istanbulda çok doktor bilirim.dr. müjde hanım ankaradaki ilk doktorum oldu ve bence son doktorum olacak. bi defa çok güler yüzlü.belki sen çok yorgun bi zamanına denk geldin.doğumdan filan gelmiş olabilir.bi de bi duruşu var kadının. öyle cıvık değil.senli benli doktorlar bana güven vermez.ayrıca muayene odası da standart bi kadın doğum muayene odası. ne bekliyodun. jinekolojik masa bütün kadınların sevmeddiği bi şeydir zaten.ameliyat fiyatlarını da sana açıklaması çok normal.bilgin olmazsa sonra niye bukadar diyebilirsin. kadın sana herşeyi açıkça söylemiş.sonradan sürpriz yaşama diye.ben müjde hanıma hayran kaldım. bi defa ilk muayenede senin sorabileceğin herşeyin cevabını zaten veriyor. soracak soru bulamıyosun.benim istanbuldaki doktorlarımın hepsine on basar gerek doktor olarak gerekse insan olarak.

16. 19 Şubat 2010
  17. aliprensinannesi

aliprensinannesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    yarın bende gidiyorum müjde hanıma ilk defa gideceğim umarım iyi geçer. sizin sayenizde onu tercih ediyorum kızlar teşekkürler.

18. 22 Şubat 2010
  19. aliprensinannesi

aliprensinannesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    Bu kadar ıyı bır doktormu olur. Kendısıne hayran kaldım onca yolu gıtmekte bıraz ŞÜphelıydım ama gerÇekten deĞermıŞ dıye dÜŞÜnÜyorum. Herkesede tavsıye edıyorum. Sorununuz ne olursa olsun yÜksek moral katarak ıŞını yapıyor mÜjde hanım. Hem jınekolog hem psıkolog.