Dr Murad ürünleri

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Barcman tarafından 31 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : Barcman
  1. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaslar bugun 2 yıldır gorusemedigim cok eskı bir arkadasımla bulustum ve resmen sok oldum yuzu genc kız gıbı olmus kırısık yok yuz ovalı germeger yoksa botoksmu yaptırdın dedim hayır 8 aydır dr murad urunleri kullanıyorum dedi ilk ayda hemen farketti arkadaslar ınanamadı dedi o amerikadan almıs ama turkiyeyede bayilik veriliyomus sizin bir bilginiz varmı merak ettim sevgiler

2. 1 Haziran 2007
  3. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ya arkadasim neredeymis bu urunler,aklimizda kalir simdi.

4. 1 Haziran 2007
  5. busenin

busenin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu ürünleri merak ettim türkiyede varmı eminmisiniz

6. 1 Haziran 2007
  7. Barcman

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    evet howart dr murad diye biri gelistirmis adamın soyunda osmanlılık varmıs turkıyeye bayilik vermeye baslamıslar ben bugun biryerde buldum ve brosur aldım gencler ve olgun yastakıler ıcın farklı urunlerı var ayrıca akne seriside mevcut yalnız urunler biraz pahalı 6 ay gittigi soylendi oyle bakılırsa cok gozukmuyor ben arastırmaya devam ediyorum sevgiler

8. 3 Haziran 2007
  9. DXIXRXSXAH

DXIXRXSXAH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlarım suna dumankaya tarifleri yeter bizlere ürüne hiç gerek yok bence boşuna yıpratmayalım kendimizi

10. 4 Haziran 2007
  11. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sana son derece katılıyorum benimde arkadaşlarım cildimdeki gelişmeyi fark ediyorlar çünkü maske olarak peeling olarak ve günlük bakımda tamamen s.dumankayanın tariflerini uyguluyorum bencede deneyin pişman olmazsınız

12. 4 Haziran 2007
  13. Barcman

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    canım peelingi biliyorum su maskenin tarifini verirsen cok sevinirim sevgiler

14. 5 Haziran 2007
  15. özlemmm

özlemmm Guest

nerden buluruz dr muradın ürünlerini.Kızlar göz çevresi için birşey biliyor musunuz,doğal yöntem de olur,kullanıp faydasını gördüğünüz bir krem de olur.Kırışıklıklara çözüm bulamadım bir türlü:KK43:

16. 5 Haziran 2007
  17. Barcman

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    dr muradın urunleri buyuk eczanelerde ve kozmetik magazalarında satılıyor ama biraz pahalı urunler goz cevresi kremini arkadasım kullanıyor ve cok memnun satan yerlerden bir brosur alıp incelersen daha genis bilgin olur sevgiler

18. 6 Haziran 2007
  19. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu özellikle kuru ciltler için
    1 çorba kaşığı mısır unu ve eşit miktarda kil ve el kremini karıştırın. Bu karışımı cildinize sürün, 5 dakika sora ovarak çıkarın. Cildinizden pul pul olanlar gider, düzgün cildiniz ortaya çıkar.

yağlıya dönük karma ciltler için
    Birer çorba kaşığı yulaf unu, kil, su ve kremi karıştırıp cildinize sürün, 5 dakika sonra ovarak çıkarın

bunlarda suna hn dan ben ilk tarifi deniyorum çünkü cildim çok kuru ancak bu peeling haftada bir uygulayınca çok iyi geliyor kili aktardan almalısın el kremi derken herhangi biri olabiliyor ben nivea soft kullanıyorum
    hadi kolay gelsin dilerim sende faydasını görürsün:teytey: