Dr. Mustafa Ali Yanık a burun estetiği olanlar yorumlarınızı burada paylaşabilirmi...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve gultenben tarafından 23 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu Takipcileri:
Bu konu 1 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    23 Şubat 2013
    Konu Sahibi : gultenben
  1. gultenben

gultenben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.. Ben İzmir'den yazıyorum size. Burada öğretmenlik yaıyorum seferihisardayım. Biz İstanbul'da 15 gün önce ara dönem tatilde ameliyat olduk dr. mustafa beye. Erkek arkadaşımla beraber. Nişantaşında ofisinde gördü bizi mustafa bey. Benim bir arkadaşımın da burnuna dolgu yapmıştı bende o nednele görüştüm ve gittim. Çokkorkularımız vardı gerçekten önce ancak saolsun doktorumuz bizi çok sıcak karşıladı bütün sorularımıza ayrıntılı olarak cevapladı. Ben ameliyathaneye indiğimde elimden tuttu resmen korkmayayım diye. Operasyonda kesinlikle tampon yada slikon splint koymuyor. o yüzden operasyon sonrası çok rahat geçiyor. Başta ağrıkesici bile yazmıyorum hastalarıma demişti hakikaten ağrı kesici dahi yazmadı. Bandajlarımızı 6. gün çıkarıyor. Morluk şişlik tabiki bir miktar oldu ancak okula başladığımda hiç kimse ameliyat olduğumu bile anlamadı. Kendisine çok teşekkür ederim. Resimlerimide 1 ay geçssin hepsini koyacağım. Merak edenler bakabilir.

2. 23 Şubat 2013
  3. gokkoc

gokkoc Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    kusura bakmayın arkadaşlar mesaj hakkımı doldurmak için yazıyorum üzgünüm

4. 24 Şubat 2013
  5. gultenben

gultenben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya aşkolsun insan sadecemcesaj hakkı için yazarmı yaa...

6. 25 Şubat 2013
  7. bettypink

bettypink Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar benim ameliyatımıda yaklaşık 2.5 sene önce dr mustafa beye burun ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi aslında estetikbir düşüncem yoktu sadece nefesle ilgili sorunlarım vardı. Ancak mustafa bey benim burnumun estetik operasyon olmadan rahat nefes alamayacağını söyledi. Ameliyattan önce 6 ay kadar nefes almam tam düzelmedi ancak şu anda çok rahatım. Hem estetik açıdan hemde nefes almamla ilgili sorunum kalmadı. Tavsiye ederim..

8. 29 Mart 2013
  9. basakp

basakp Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resim koyabilir misiniz lütfen. ben de mustafa bey lazerle burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. kendisiyle gittim görüştüm çok cici bir insan. kaç gün morluk ve şişlik oldu acaba?

10. 16 Mayıs 2013
  11. swetlana27

swetlana27 Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    mustafa beye yaklaşık 1 sene önce burun ameliyatı için gittim... beni epey bilgilendirdi ameliyat oldum ve çok memnunum. burun ameliyatından sonra hemen mucize beklememek lazım her ameliyatta oldugu gibi zamana ihtiyac var...

12. 16 Mayıs 2013
  13. neticeeryil

neticeeryil Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.. Ben 3 gün önce burun ameiliyatı oldunm mustafa beye.. Ameliyat öncesi beni 1,5 saat bilgilendirdi ameliyathakkında ayrıntılı olarak bilgilendirdi. Burun şekliyle ilgili çpok korkularım vardı ama saolsun herşeyi bana açıkladı. Bilgisayar çalışmaaı ile neler yapacağını anlattı bana. Şu andasadece antibiyotik ve iki burun spreyi kullanıyorumm. Burnum içinde tampon koymadı bana. Göz altında hafif şişliğim var sadece onun dışında çok iyiyim şükürler olsumn.. Sonuçları anbe an yazıcaçm sizee. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Her an yanoımda olduğu içinde teşekkür ediyoruöm..

14. 25 Mayıs 2013
  15. owlost87

owlost87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar merhaba.. Ben özel bir güvenlik firmasında çalışmaktayım.. Yaklaşık bir ay önce Dr Mustafa Beye burun estetiği ameliyatı oldum. Operasyon sürecim gayet rahat geçti diyebilirim. Kendisi burun içine herhangi bir tampon falan koymuyor. Bu nedenle ağrı sızı çok yaşamadım. Bir miktar morluk oldu göz altlarımda ama şu anda herhangi bir şey yok. Ben kesinlikle kimsenin anlamayacağı bir burun istemiştim kendisinden. Şunu diyebilirim ki işyerinden arkadaşlarım bile şu anda anlamıyor. Nefes yollarımda da ciddi sorunlarım vardı ameliyat öncesi burun etlerimi küçülttü nefesimde şu anda eskisine göre en az yüzde 80 daha iyi. Teşekkür ediyorum kendisine.

16. 30 Haziran 2013
  17. soaaa

soaaa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ücret ne kadar bilen var mı

18. 1 Temmuz 2013