DR. Naci Çelik ve Fatih Dağdelene ameliyat olan arkadaşlar YARDIM

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ozlemozlem4141 tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mart 2010
    Konu Sahibi : ozlemozlem4141
  1. ozlemozlem4141

ozlemozlem4141 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba

Malum bende burnundan şikayeçi ve estetik olmak isteyen bi bayanım:) daha öncede konuştum gibi bi kaç arkadaşla dr ler arasında tercih yapamıyorum Dr. Zühtü beyle ilili baya bilgi aldım memnunlar ve görüşme yapacağım ama naci bey ve fatih beylede görüşeceğim. fatih beye karşı baay olumsuz şeylervar. ameliyat olan arkadaşlar varsa aranızda lütfen bilgi verin, rica ediyorum tecrübeleriniz önemli benim için. yardımlarınız için sağolun... inşallah doğru akrara veririm...:roflol:

2. 4 Mart 2010
  3. Dishy_____

Dishy_____ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Naci beye amelyt olan bi kaç insanın yorumlarını aktartıyorum buraya cnm

1.naci beyi kesinlikle herkese tavsiye ediyorum çünkü daha önce geçirdiğim iki başarısız burun amelitatından sonra üçüncü ameliyatımı naci bey yaptı hem ameliyattan sonra hiçbir sorun yaşamadım hem deşeklinden çok memnunum ayrıca hastalarıyla çok ilgilenen güleryüzlü konuşkan bir doktor yapacağı ameliyatı bütün riskleriyle beraber hastasına anlatıyor keşke bütün doktorlar onun gibi olsa naci beyi tanıdığım için çok mutluyum bence işinde çok başarılı

2. 5 Nisan’08 de ameliyat oldum.Ne ağrı ne sızı hiçbirşey hissetmedim.Ameliyatdan birkaç saat sonra evime gittim.Söylediği talimatların hepsine uydum.ılaçlarımı düzenli içtim.ve buz kompresleri yaptım.Bir hafta sonra da işe başladım.Fondöten bile kullanmama gerek kalmamıştı çünkü hiç morarmamıştım.Arkadaşlarım yüzümden yumruk yemiş yeşil ve mavi renkde şişmiş bir şekilde işe dönmemi bekliyorlardı tabii.ınanmayacaksınız ama ameliyat olduğumu anlamayanlar çıktı o kadar doğal görünüyor.Bir tane bile olumsuz tepki almadığımı da özellikle belirtmeliyim.

Şuan 2.haftasındayım.Doktorumun tavsiye ettiği masajlarla beraber burnumdaki şişlikler çok azaldı.Aynada eski halimi unutacağım diye düşünmeye bile başladım.

Rinopalsti ameliyatı olmak isteyenler düşünmeden Naci beye gitmelerini şiddetle tavsiye ediyorum.ışini seven ve çok iyi bilen bir doktor.Ameliyat sonrasında hastalarını takip etmeyi hiç bırakmıyor.

Buradan NACı ÇELıK ve ekibine herşey için sonsuz teşekkürler.Kendimi doğru ellere teslim etmişim.

3. 2006′da burun ameliyatimi yapti. Estetik oldugu belli olmayan cok dogal gorunen bir burun sahibi oldum. Bana da estetik mi diye soran olmadi. Tesekkurler….

Yorumlar çok iyiymş... Ne kadar fiyat werdi acaba saba öğrnmem mümkünmü?

4. 4 Mart 2010
  5. ozlemozlem4141

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok güzel yorumları valla teşekkür ederim. canım bu aad sen ameliyat oldun

6. 4 Mart 2010
  7. Dishy_____

Dishy_____ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim 8 Martta ...

8. 4 Mart 2010
  9. ozlemozlem4141

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

bişey kalmamış hadi inşallah güzel geçer bana da bilgi verirsen bende 24 de görüşmem var kendisiyle. ne kadara ameliyat oluyorsun. tasarım falan yaptımı. bana bilgi verirsen sevinirim çünkü cidid anlamda düşünüyorum.

10. 4 Mart 2010
  11. Dishy_____

Dishy_____ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benm doktorum o diyil ama ..olduktan sonra konu açıp resmlermi koyucam ordn takp edersn hayatım

12. 4 Mart 2010
  13. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    valla fatih dagdelen hakkinda o kadar olumsuz yorumlar okudumki
    düsünücegim en son doktor o olurdu
    bence zühtü demir ve naci bey arasinda secim yapman daha mantikli

14. 5 Mart 2010
  15. ozlemozlem4141

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tamama canım hadi şimdiden geçmiş olsun sana. peki senin dr kim. nasıl seçtin yani kara aşamasında seni ne etkiledi

16. 5 Mart 2010
  17. ozlemozlem4141

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet sitede iyi dr diyen pek yok fatih bey için. bi arkadaşım oldu ona çok çok memnun bende ona güvenerek düşünmüştüm ama buradaki formları okuduktan sonra vazgeçtim:KK43::KK43::KK43:

18. 5 Mart 2010
  19. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm valla ben cok olumsuz yorum duydum
    ilk baslarda tvde görünce bende cok iyi bi doktor sanmistim ama arastirinca allahtan arastirmisim dedim
    cok ilgisiz, hastanin istegine göre degil kendi bildigi gibi burunlar yapiyomus
    tabi bunlar benim duyduklarima.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.