Dr. Nazım Çerkeş hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve mulberry tarafından 2 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : mulberry
  1. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam,
    birkaç ay içinde burnumdan ameliyat olmak istiyorum. nazım çerkeş' in sitesini okuduğumda bu konuda uzman bir kişi olduğunu düşündüm. siz ne düşünüyorsunuz? kendisi hakkında bilgisi olan var mı
    ameliyat ücretleri çok yüksek ama. 5000-7500 ytl arasında değişiyor. coşkun şanverdi ve nazım çerkeş arasında kararsız kaldım.
    lütfen bana yardım edin kızlar:sm_confused:

2. 13 Ağustos 2007
  3. wheatus

wheatus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahsenyaren canim naptin gittinmi dr?

4. 14 Ağustos 2007
  5. mulberry

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gitmedim henüz canım. valla çok kararsızım. nazım bey' e gitmiş birileri olsaydı belki bana yardımcı olurlardı ama bu o kadar zor bir karar ki. onlarca doktor var ama hangisini seçmek lazım insanın kafası karışıyor.daha önce ameliyat olmuş insanların doktor tavsiyeleri o kadar önemli ki...
    ben hâlâ araştırma devresindeyim... umarım benim için doğru tercih neyse onu seçerim...

6. 14 Ağustos 2007
  7. arienelensar

arienelensar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yanlış birşey söylemek istemem ama bu tür operasyonlarda opratör doktorlardan daha çok profösörlere başvurmak daha iyi dğilmidir?

8. 17 Ağustos 2007
  9. EU1

EU1 Guest

merhaba ben 20 gün önce teoman doğana ameliyat oldum. 2300 ytl. ücretlerde o civarda. nazım çerkes biraz uçuyor. ameliyatımda herşey iyi ve acısızdı. ama tam şekli nasıl henüz ortaya çıkmadı inşallah senin için iyisi olur

10. 20 Ağustos 2007
  11. mulberry

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    xxklt çook geçmiş olsun. umarım tam istediğin gibi olmuştur burnun. teoman doğan' ı bende düşünmüştüm bir aralar aslında. hem muayenesi de evime çok yakın. iş kulelerinde bildiğim kadarıyla. mümkünse fotoğrafını ekleyebilir misin? seni yeni burnunla bir görsek.

aydanehir ben henüz doktor konusunda karar veremedim açıkçası. hem de iş yerinden izin alabilmem için yıl sonuna kadar beklemem gerekiyor. bu seneki izin hakkım sadece 2 hafta kaldı çünkü. yeni yıla dönünce 3 hafta+3gün izin hakkım olacak. ve onu kullanıp bu kış muhakkak ameliyat olmalıyım. ankaradaki doktorun adını verebilir misin bana. bir ara ferruh bingöl ün çok iyi olduğunu duymuştum. ferruh bey mi acaba senin bahsettiğin doktor.

nazım çerkeş pahalı ama bir gazetede okumuştum. fahit ürek in burnunu da o yapmış ve o yıl yapılan en iyi burun seçilmiş :))) işinde oldukça iddialı yani.
    umarım ameliyat olmak isteyen herkes tam istediği gibi sonuç alır hangi doktor olursa olsun a.s.

12. 20 Ağustos 2007
  13. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar burun estetiğinde prof dr mehmet tınazı öneririm sevgiler

14. 26 Eylül 2007
  15. wheatus

wheatus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    istanbulda önerebilcegnz biri varmi ??

16. 26 Eylül 2007
  17. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben dudağımla ilgili bir sorun için nazım çerkeşe gidip görüştüm adam profesyonel benim psikolojimi inceledi ve hassas olduğumu anlayıp yapmak istemedi ama uzmanlık alanının burun olduğunu söyledi...

18. 28 Eylül 2007
  19. mulberry

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    crazy nazım çerkeşle görüştüğünü yazmışsın. ben burun ameliyatı için kendisini düşünüyorum. muayene için ücret ödedin mi sen. bir de yaklaşımı nasıldı. güven veren biri mi sencea.s.